Travní sekačky Honda

Proč si vybrat motorovou sekačku Honda, když konkurence nabízí levnější stroje? Stále častěji jsme při nákupu tlačeni cenou. Přiznejte se, také ve vyhledávačích zaškrtáváte políčko „srovnat od nejlevnějšího“? Ušetřit je vždy příjemné, jenže pozor – nikdo vám nedá slevu zadarmo.

Ano, zahradní technika od společnosti Honda nepatří mezi ty nejlevnější. Jenže – motory i samotné stroje jsou z velké části vyráběny přímo v Evropě. Po České republice najdete bezpočet distributorů i servisních středisek, takže potřebné příslušenství nebo náhradní díly nebudete muset složitě shánět. A pokud se se sekačkou přece jen něco stane, pětiletá záruka vám dá jistotu, že jste své peníze neinvestovali do rychlo-spotřebního zboží. Na rozdíl od levné konkurence získáte vysokou kvalitu produktů, téměř nesmrtelné motory, kvalitní servis i jednoduché ovládání zahradních strojů, například díky speciálně vzorovaným kolečkům, které zajišťují sekačce hladký pojezd.

Všechny benzínové sekačky Honda mají čtyřtaktní motor, což s sebou přináší spoustu benefitů. Nižší spotřeba, hluk i emise, méně vibrací a lepší výkon jsou pro čtyřtaktní sekačky samozřejmostí. Navíc umějí, na rozdíl od konkurence, sekat a sbírat mokrou trávu. Konec čekání na příhodné počasí – to, kdy půjdete příště sekat trávník, je jen na vás!

Jakou sekačku vybrat?

Pro občasné sekání trávy s běžným terénem vybírejte sekačky ze základní řady IZY. Pokud jste náročnějším uživatelem nebo potřebujete obhospodařit rozlehlejší zahradu, zvolte řadu HRX, jejíž tělo je vyrobeno z kvalitní ABS slitiny.

Vybírat můžete i podle speciálních funkcí:

  • ROTOSTOP – jedná se o funkci, kdy můžete zastavit sekací nůž. Například pokud přejíždíte přes cestičku na zahradě, jednoduše vypnete nože, a zabráníte tak vystřelování kamínků.
  • SMARTDRIVE – jedná se o ovládání rychlosti pojezdu prsty nebo dlaní na rukojeti.
  • Dva nože – lépe sekají trávu, povrch zůstává rovný a sekačky si poradí i s vyšší trávou.
  • Mulčovací systém – sami si můžete nastavit, kolik trávy bude sekačka sbírat – od 100 do 0 %. Zbytek trávy pak poslouží jako mulč. Sběrné koše přináší také spoustu výhod – díky tomu, že jsou z odolného látkového materiálu, jsou prodyšné, a koš se plní do své maximální kapacity. Látkový sběrný koš se také lépe skladuje.

Motor travních sekaček Honda dokáže díky jednoduchosti nastartovat i křehká žena. Dokonce i po dlouhé zimě se sekačka probudí hned napoprvé.