Frutiko.cz

Každý z nás několikrát do roka slaví narozeniny svých blízkých a těm se hodí věnovat nějaký ten dárek. Do toho se najde řada jiných příležitostí, kdy potřebujeme větší či menší pozornost, abychom udělali radost. Velice často věnujeme kytici nebo nějakou tu sladkost. Řezané květiny a třeba takovou bonboniéru však dává kde kdo, a jistě proto, že jsou určitou sázkou na jistotu, neboť jimi nelze nic zkazit. Ale co tak být mnohem originálnější a spojit obojí v jedno!? Již nějaký ten pátek můžete na našem trhu objednat ovocné kytice, které zaručeně příjemně překvapí každého.

Dostat slaďoučký pugét ze samého zdravého ovoce nebo čokolády představuje jedinečnou příležitost, jak projevit vaši náklonnost, lásku či přátelství. V zahraničí jsou tyto ovocné kytice obrovským hitem a tento trend se úspěšně dostal i k nám, ačkoliv je u nás v České republice pouze jediná společnost, jež se touto formou originálních květin a dárků věnuje. Jedná se o online cukrárnu Frutiko.cz, která tvoří nádherné výrobky z čerstvých jedlých surovin od roku 2012.

Květy jsou vytvořeny z čerstvého ovoce. Využívají se kupříkladu ananasy, jahody, melouny, jablka, pomeranče, kiwi, hroznové víno, v podstatě ovoce hrající všemi barvami i chutěmi. Některé kousky se pak ještě namáčí do mléčné, hořké, bílé nebo barevné čokolády, čímž se veškeré chutě ještě více podpoří. Z ovoce a čokolády je pak vytvořena nádherná kytice, které obsahuje přibližně 1 až 1 a půl kilogramu ovoce. Lze pořídit i kytice z větším množstvím ovoce.

zahradní slavnost

zahradní slavnost

kytice růží

kytice růží

kytice z bombónů

kytice z bonbónů

Frutiko.cz se zaměřuje na ovocné kytice, ovoce v čokoládě a ovocné bonboniéry. Vše si lze objednat skrze internetové stránky www.frutiko.cz. Květiny pak může doručit kurýr po Praze a Středních Čechách, a to již od 2 hodin od objednání kytice. Využít můžete i možnost osobního vyzvednutí kytice v centru Prahy. V tomto případě bude ovocná kytice připravena do jedné hodiny. V případě, že budete potřebovat kytici doručit do jiných měst v ČR, je možná individuální domluva.

Ovocná kytice je bezkonkurenční dárek k narozeninám, svátku, na Valentýna či k jiné významné příležitosti. Velice pěkně se bude vyjímat také na svatbě, oslavě, firemních či společenských večírcích a rautech. Vždy bude příjemným překvapením i nádhernou dekorací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.