Aveday.cz

Reklamní předměty není radno podceňovat, mají totiž svou cenu i význam. V obchodních vztazích je jejich úloha často podceňována, přesto by je měla každá firma mít. Své nezastupitelné místo mají ve firemní komunikaci, ať už směrem ven i dovnitř. Lze jimi šířit dobré jméno společnosti, lákat nové klienty, případně odměňovat šikovné zaměstnance. Podle mnohých marketingových odborníků je rozdávání dárků různého druhu, tedy i reklamních předmětů, nesmírně efektivní. Jestliže i vy uvažujete o pořízení těchto propagačních předmětů, jistě vás zajímá, které patří mezi ty nejlepší.

Ač je dnešní doba takřka zahlcena nejmodernějšími technologiemi, stále se těší velké oblibě klasické praktické tiskoviny typu kalendáře, diáře apod. Pořiďte si je na příští rok 2015, začněte je rozdávat již nyní a buďte napřed před vaší konkurencí.

Díky diářům a kalendářům bude vaše značka vidět

K práci dnes běžně využíváme tablety, notebooky, chytré telefony, ve kterým máme k dispozici kalendář či blok pro poznámky. Přesto není nad starý dobrý „papír“. Stále mnozí z nás dávají přednost zapsání významného data, schůzky, či jakékoli jiné události, do diáře nebo kalendáře v papírové podobě proto, ať to prostě máme před očima. A právě z tohoto důvodu, že nechybí na stolech v kancelářích či v žádné domácnosti, mají kalendáře a diáře jako reklamní předměty takový efekt. Nenásilnou formou budete součástí pracovního, a případně osobního života, svých obchodních partnerů a zákazníků. Logem na přední straně počínaje a jinou formou, např. akcí vaší firmy u nějakého data, konče.

diáře

Diář si navíc může obdarovaná osoba vzít sebou třeba na schůzku, takže se vaše značka dostane i k dalším lidem. Čím nápaditější provedení, tím lepší. O to více to platí v případě kalendářů, které mohou posloužit jako dekorace na celý rok.

kalendáře

Originální reklamní diáře a kalendáře

Výhodou těchto zmíněných reklamních předmětů je také dostupnost, co se týče ceny a výběr z nejrůznějších provedení, včetně výroby na míru. Zakázková výroba kalendářů a diářů na klíč může být skvělou volbou i pro vás. Obrátit se můžete na společnost Aveday, která nabízí široký sortiment těchto propagačních dárků v klasickém i netradičním duchu. Kromě reklamních služeb např. přítisky a ražby loga, vám společnost navrhne a vyrobí i diáře či kalendáře na klíč. Oproti konkurenci se odlišíte reklamními předměty nejen s vašim logem, ale i personalizovaným obsahem, který bude korespondovat s důležitými firemními událostmi. Vhodně tak budete moci komunikovat příběh vaší firmy. Diáře a kalendáře mohou obsahovat nějaké informace navíc, kupříkladu listy s propagačními informacemi apod. Zaujmete a poskytnete jinou přidanou hodnotu.

Pokud jste se rozhodli pro zhotovení těchto reklamních dárků, shlédněte aktuální kolekci diářů a kalendářů na rok 2015 na stránkách www.aveday.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.