Otestuj si svou úroveň angličtiny!

Angličtina, jako jeden z nejrozšířenějších jazyků na světě, otevírá dveře k nekonečným možnostem. Přemýšlíte o tom, jak dobře anglický jazyk ovládáte? Udělejte si na našich stránkách test úrovně angličtiny! Ten Vám poskytne základní přehled o tom, jak si v angličtině vedete a pomůže Vám ukotvit se na úrovňové škále.

angličtina

Proč si udělat test angličtiny a co od něj očekávat

Chcete se zapsat do našeho skupinového kurzu angličtiny, ale nejste si jisti, jakou úroveň zvolit? Nezáleží na tom, zda jste začátečník či pokročilý, test je navržen tak, aby vám poskytl objektivní přehled vašich schopností. Připravte se na různé úrovně obtížnosti a různorodé typy otázek, které vám pomohou najít silné stránky i oblasti, na kterých je třeba zapracovat.

Výsledek testu slouží jako výchozí bod pro plánování Vašeho dalšího vzdělávacího postupu. Pomůže Vám tedy zařadit se do skupiny odpovídající Vaší jazykové úrovni a můžete se od něj odpíchnout při vyhotovení personalizovaného plánu na učení se. Tím pádem se budete v angličtině posouvat efektivněji!

Často máme tendence se v úrovni jazyků podceňovat, a to i neúmyslně. A kdo ví, třeba právě Vy po absolvování testu zjistíte, že jste na tom lépe, než byste čekali. Tak na co ještě čekáte? Hurá do toho!

kurz angličtiny

Proč se soustředit na angličtinu

Angličtina je globálně nejrozšířenější jazyk, poskytuje most mezi různými kulturami tím, že umožňuje efektivní komunikaci v celosvětovém měřítku. Schopnost rozumět a vyjadřovat se plynule a souvisle v angličtině otevírá dveře k mezinárodnímu obchodu, akademickým příležitostem a profesním i osobním postupům.

Navíc umožňuje snadněji sdílet nápady, objevovat různé perspektivy a budovat mezinárodní i mezikulturní vztahy. Bez ohledu na to, jaké cíle v životě máte, ovládání angličtiny přináší širokou škálu příležitostí a rozšiřuje vaše možnosti v globálním měřítku.

Jak Vás angličtinu naučíme

K dispozici máme kurzy angličtiny skupinové, individuální, firemní i pomaturitní. Lekce vedou kvalifikovaní lektoři, kteří Vás anglicky budou učit moderně, zábavně a efektivně, a vy tak uvidíte svůj progres již po pár lekcích!

Chcete chodit na efektivní individuální kurz, ve kterém máte lektora jen pro sebe, nebo spíš na kurz skupinový, ve kterém se můžete seznámit s novými lidmi? Maturujete tento rok a chcete se přidat k ročnímu pomaturitnímu studiu angličtiny? Chcete kurz dopřát jako benefit svým zaměstnancům? U nás máte možnost všeho výše zmíněného.

jazykové angličtina

Pokud byste měli k testu jakékoliv doplňující otázky, neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím kontaktů, které naleznete na webových stránkách Jazyková škola PELICAN. Pokud byste měli cestu kolem Moravského náměstí, můžete se za námi stavit i osobně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style, Vzdělávání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.