Jaký dárek pro ženu? Co třeba šperk z pravých perel?

Ukažte mi ženu, která se nerada zdobí. Prstýnek, náušnice i náramek najdete téměř na každé. Ženy se zkrátka rády parádí, to je prostě fakt. A proč toho při nákupu vánočních dárků nevyužít.

s perlou

Dcery, vnučky, sestry, přítelkyně, manželky, milenky. Šperk potěší každou bez výjimky. Otázkou ale je jaký. Bude to prstýnek, řetízek, náhrdelník, náramek? A jaký? Zlatý, stříbrný, platinový, z chirurgické oceli, s drahými kamenem, či dokonce diamantem? Otázek, které by si jedinec, jenž se rozhodl své blízké koupit šperk jako dárek, kladl, není zrovna málo. A všechny jsou důležité.

Vybíráme šperk pro ženu

Aby šperk ženu potěšil a ona ho v budoucnu nosila, bude se jí muset líbit. Zkuste proto obhlédnout, jaké šperky nosí, ať již přímo na ní, nebo, naskytne-li se příležitost, nahlédněte do její šperkovnice. Zaměřte se nejenom na jejich materiál, ale také velikost kamenů.

Jemné i extravagantní?

Dominují její šperkovnici kousky jemné, nebo extravagantní? Obecně se dá říci, že introvertní ženy nosí drobné přívěsky, ať již na řetízcích, či náušnicích, a extrovertky upřednostňují výraznější náhrdelníky. Záleží ale také na příležitosti. Jiné šperky jsou vhodné pro každodenní nošení, jiné do divadla či na ples do opery.

Darujte pravé perly

Existuje ale spousta tzv. univerzálních kousků. Těmi jsou například náušnice s perlou, které si můžete nasadit do práce i do divadla. Ty s pravými perlami jsou k sehnání na e-shopu Tiziana. Zde jsou k sehnání i krásné perlové sety, tedy náhrdelník, náramek a náušnice. Jedná se o šperky z pravých říčních perel různých barev. Perly totiž nemusejí být jen bílé, krásné jsou i levandulové, růžové, černé, šedé, červené, a dokonce i v barvě moře. A nemusí se jednat jen o plné perlové náhrdelníky. Kouzelné jsou i řetízky s jednou perlou.

Tak ať se váš dárek líbí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky, Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.