Nemovitost ve Španělsku jako investice s rychlou návratností

Asi každý se občas zasníme a představíme si, kde bychom chtěli jednou v klidu dožít, až nebudeme muset pracovat. A je nás nejspíš hodně takových, kdo plánují důchod někde u moře, kde je po celý rok příjemné počasí bez mrazivých zim. To je jeden z důvodů, proč se rozhlédnout po Španělsku.

Nejdřív trochu čísel

Kolik každý rok zaplatíte za týdenní pobyt u moře? Počítejme jen ubytování. Vynásobte tu částku čtyřiceti (tolik týdnů je v jihovýchodním Španělsku slunečno a sezóna je tak opravdu dlouhá) a spočítejte, za jak dlouho se vám vrátí investice do některého z domů nebo apartmánů, které jsou v nabídce společnosti MIA Reality. Jestli jste správně počítali, vyšla vám návratnost investice už od pěti let. Na rovinu, tak dobře na tom není většina realit na českém trhu.

Znáte oblast Costa Blanca?

Představte si písečné pláže, 320 slunečních dní v roce a teplotu neklesající ani v prosinci a v lednu pod 15° C. Oblast kolem Alicante a Torrevieja, známá jako Costa Blanca, je zahradou Španělska. Na místních trzích si můžete koupit čerstvě utržené mandarinky, citrony, pomeranče, datle, ale například i u nás ne příliš rozšířené artyčoky. Pro turisty je zde mnoho rozmanitých atrakcí, od přírodních parků, jeskyní, solných jezer nebo bahenních lázní, přes sportovní a zábavní centra po historické zajímavosti. Oblast byla ve středověku obsazena Maury, na něž tu dodnes najdeme vzpomínky především díky typické architektuře.

Nespornou výhodou jsou poměrně nízké náklady na život a dostupnost všech obchodů a služeb.

Zkušenost a kompletní servis

Nemovitosti Španělsko – to je především široká nabídka společnosti MIA Reality, firmy s mnohaletou zkušeností s prodejem realit v zahraničí i pro zahraniční klientelu. Jejich zákazníci jsou především  z Velké Británie, Nizozemí, Skandinávie, v současné době už i z České republiky.

Samotnou koupi včetně jejích specifik pro vás její zaměstnanci kompletně připraví a provedou vás celým jejím procesem. Na vás je vlastně jen výběr a prohlídka, během jednání máte k dispozici ubytování zajištěné společností.