Dílenské pracovní stoly – samostatně i v ucelených řadách

Ať už jde o velké provozy, malé dílny nebo jen vyčleněný kus garáže, kde si každý kutil vytvoří své místečko na práci, pro montážní a opravárenskou činnost jsou všude tam potřebné dílenské pracovní stoly i ponky. Díky policím či zásuvkám v nich udržujeme pracoviště v pořádku a máme všechno pěkně po ruce, navíc je samozřejmě důležitá dostatečně velká pracovní plocha.

Když mají dílenské pracovní stoly navazovat na zbytek vybavení dílny

Kompletní vybavení dílny nebo dílenského provozu ale nejsou jen stoly. Obvykle k nim potřebujeme další zařízení a dílenský nábytek, hlavně kvůli dostatečnému úložnému prostoru. Dílenské pracovní stoly je možné doplnit šuplíky či šuplíkovými kontejnery, policemi závěsnými na zeď či skříněmi pro uložení větších součástek a zařízení. Skříně jsou v nabídce policové či zásuvkové, případně s uzamykatelnými šuplíky, které jsou velmi vhodné do větších dílen, kde má každý zaměstnanec nářadí vydané na jméno.

Užitné parametry dílenských stolů se přizpůsobí vašim potřebám

Pro výrobu dílenských pracovních stolů, které najdete v e-shopu All4.cz, je použito kvalitních materiálů s ohledem na vysokou životnost nábytku i na zátěž, které jsou vystaveny. Desky s povrchem speciálně upraveným proti opotřebení mají nosnost kolem 1000 kg, jsou zhotovené z masivní spárovky, dřevotřísky nebo z tvrzeného PVC. V nabídce jsou stoly v různých rozměrech, pokud ale neodpovídají vašim potřebám a požadujete jiné rozměry, je možné se dohodnout na individuálním řešení.

Vybírat můžete i barevné provedení dílenských pracovních stolů. K dispozici jsou stoly v bílé, hnědé, černé, zelené, modré i červené barvě. Stejně variabilní jsou stoly i z hlediska vybavení pod pracovní deskou: existují druhy se zásuvkami na levé či pravé straně, případně v kombinaci s jednou nebo více skříňkami a policemi. Záleží jen na vašem vkusu a potřebách, jak bude finální dílenský stůl vypadat.