Nejvyšší čas vybrat originální reklamní dárky

Máte pocit, že stejně jako každý rok si plánujete excelentní závěr roku, který doplníte luxusními brandovaným produkty, ale protože vás na poslední chvíli nic originálního nenapadne, skončíte opět u lahve vína z obchodu a diáře? Zkuste to letos jinak, skutečně vkusně a především kreativně. Pomůže vám s tím specialista na dárky pro obchodní partnery, s nímž najdete ideální dárky napříč sortimentem.

Lahvinka vína s vlastní firemní etiketou

Firemní vánoční dárky se rozhodně neobejdou kapky něčeho ostřejšího. Víno s vlastní etiketou představuje zajímavý dárek nejen pro obchodní partnery, ale též spolupracovníky a významné hosty. Spojení kvalitního obsahu lahve podle preferencí spolu s atraktivní a na míru dělanou etiketou mění význam slova víno. Lahev, která už na první pohled vypadá zajímavě, si získá i vaše obchodní společníky. Pokud nejsou dárková vína pro zaměstnance tím pravým ořechovým, vybírejte i z dalších atraktivních možností.

Jednou z nich jsou delikatesy. Jídlem určitě nikdy nic nezkazíte, a záleží spíše na vás, zda se rozhodnete pro dárkové balení cukrovinek či dárkový koš s vybranými lahůdkami. Delikatesy lze doplnit o reklamní čaje či prémiový dárkový alkohol. Dárkové koše s vizitkou firmy však mohou obsahovat i jiné originální dárky. Velké oblibě se těší například vůně do auta s logem firmy či jejím sloganem. Nezapomeňte, že v autě tráví mnoho z nás spoustu času, mít tak na viditelném místě vaši reklamu se vyplatí. Investice není jinak závratná, zato potěší každého, kdo si rád užívá vůni v autě a ocení i originální tvary a motivy.

Obrandované hry a hlavolamy

Nebojte se experimentovat a pro své obchodní partnery zajistit něco neobvyklého. Jak by se vám líbilo vyzkoušet třeba obrandované hry a hlavolamy? Ty mohou potěšit i nadšené hráče, stačí jen vybrat vhodné provedení. Zda půjde o deskovou hru či hlavolam pro procvičení mozkových závitů je pouze na vás. Rozhodně jde o originální počin, sami si ale řekněte, zda vás osobně potěší hra či raději nějaké dobroty s luxusním alkoholem.

Další praktické dárky představují  například pletené doplňky. Čepice, rukavice, šála i šátek s potiskem či výšivkou se nejlépe hodí darovat v zimě. Nezapomeňte však, že těmito dárky je dobré zásobit se ve více velikostech. Kvalitní materiály vám umožňují darovat opět něco, co se bude nejen dobře nosit, ale zároveň skvěle vypadat!

Právě máte nejvyšší čas vybrat dokonalé dárky pro své obchodní partnery i zaměstnance. Cílem vánočních dárků v oblasti byznysu je potěšit, ale také se vrýt ostatním do paměti. Toho zajisté docílíte originálními dárky, které si nakonec můžete odepsat z daní. Inspirujte se online a navrhněte si třeba vlastní etiketu na firemní víno či potisk v barvách, jež vaši firmu a značku prezentují nejlépe.