Nakupujete na AliExpress.com? Tak využijte cashback odměny z nákupů od Tipli.cz!

AliExpress. Fenomén online nákupů posledních let, který každým měsícem nabírá stále větší a větší obrátky. Ostatně, aby taky ne. Platforma se stovkami tisíc různých položek od oblečení, přes auto-moto doplňky, kryty na mobil, smartphony samé, až po bytové doplňky, nabízí po celém světě – Českou republiku samozřejmě nevyjímaje – prodej stylového, zároveň však poměrně levného zboží. Kromě nižší hladiny prodejních cen však existuje další způsob, jak na nákupu na AliExpress dalším, výrazným způsobem ušetřit. Jak?

Cashback! Nechte si z každého nákupu vrátit část peněz

Je to jednoduché. Stačí se držet návodu:

  1. Zaregistrujte se na českém portálu Tipli.cz. Po dokončení registrace vám bude na vytvořený účet jednorázově připsáno 50 Kč.
  2. Z nabídky obchodů na Tipli.cz vyberte AliExpress. Po kliku na tlačítko „Přejít do obchodu“ budete přesměrováni na samotný web AliExpress.com.
  3. Nakupte jakékoliv zboží.
  4. Za každý uskutečněný nákup dostanete část zaplacené částky zpět. Odměny jsou na váš účet na Tipli.cz připsány zpravidla do 2-3 dní po uskutečnění nákupu.
  5. Až si na účtu nashromáždíte částku, kterou budete chtít vybrat, prostě to udělejte. Výplata probíhá přes bankovní účet a v závislosti na vaší bance trvá zpracování požadavku a převedení peněz maximálně 3 pracovní dny.

Neodkládejte nákup příliš dlouho!

Pozor! Výše zmíněný postup je 100% funkční. Chcete-li však zamezit tomu, že byste o odměny z uskutečněných nákupů přišli, nezapomeňte vždy internetový obchod navštěvovat právě přes rozhraní Tipli.cz. Cashback čerpáte díky němu a navštívíte-li rovnou AliExpress.com, ten si spojení s českým portálem nemusí pamatovat, a z vaší odměny by nic nebylo. A to by byla škoda.

Nejen AliExpress, ale i dalších 200 obchodů!

Výhoda Tipli.cz spočívá v tom, že portál nenabízí cashback pouze z globálního prodejního serveru Aliexpress.com, který zprostředkovává zejména nákupy z Číny, ale v nabídce naleznete přes 200 obchodů všemožného zaměření! U všech je postup analogicky totožný s výše popsaným.