Diskrétní sexshop

Na nějaké to zpestření intimních chvilek s erotickými pomůckami občas pomyslí každý z nás. A kdo tvrdí, že ne, ten lže. Není se za co stydět. Ozvláštňování sexu s hračkami pro dospělé je zcela přirozené, a dokonce zdravé pro formování vztahu a udržení jiskry v něm i po několika letech milování. Pokud patříte mezi ty, jež společnost považuje za konzervativce, a nechcete si svoji skořápku slušnosti narušit, nemusíte se bát postelové vylepšováky nakupovat.

Místo chození do erotických krámků, kde by vás mohl každý vidět, objednávejte na internetovém sexshopu. Mnoho z nich dávno pochopilo a přijalo za svou filozofii maximální diskrétnost. Pošťačka vám tak domů doručí balíček, který se bude tvářit jako každá jiná zásilka – stolní lampička nebo balík dobrot od tety z Moravy. Nikdo nepojme podezření a vy se smíte naplno uvolnit, objevovat a nakupovat. Navíc je tato služba maximálně pohodlná. A jaké že jsou ty nejatraktivnější pomůcky současnosti?

Umělé penisy vítězí

Jak napovídá nadpis, na totální špičce pomyslného žebříčku pomůcek, které jsou in, už dlouho zůstávají umělé penisy; dilda a vibrátory. Trh s nimi je v současnosti natolik rozmanitý, že si můžete udělat dobře s jakoukoliv velikostí a tvarem. Náhražky mužského přirození už jsou dokonce tak realistické, že je od pravého penisu nerozeznáte, bývají ručně malované, s ochlupením a charakteristickými žílami po délce. Nesmí chybět hebkost na omak. Mimo jiné seženete pro divoké hrátky dvojitá dilda, vroubkované vibrátory či draky s nastavitelnou rychlostí a intenzitou vibrování. Slušně těmto umělohmotným milencům sekundují anální kolíky, 21. století si v jejich užívání nadmíru libuje.

Rychlý orgasmus

Po rychlejším nástupu vyvrcholení touží občas každá žena, je totiž známo, že se mnoho mužů přiblíží k hranici extáze ještě před partnerkou. Proto v těsném závěsu za vibrátory se mezi nejvíce kupovanými pomůckami objevují vibrační kroužky, masážní strojky na klitoris (momentálně je v kurzu Womanizer, který vás přímo dopraví do země rozkoše) a další hračky pomáhající ke společnému orgastickému zážitku. Bývají prvním krokem k osmělení se a můstkem k přijetí erotických pomůcek v posteli pro stydlivější milence.

BDSM už není tabu

Sado maso již patří k plně uznávaným sexuálním praktikám a ano, správně možná hádáte, že se za to zasloužila trilogie Padesáti odstínů. Množství lidí se v současnosti k lásce k tvrdšímu sexu hrdě hlásí a proč by taky ne? Pokud vás mysl svádí k podobným praktikám, celkem snadno seženete roubíky, biče, důtky i pouta. Každý správný sexshop má pestrou nabídku. Nezapomeňte své hrátky doplnit vhodným latexovým oblečkem a nevynechte ani postroje, s nimi to je všechno mnohem zajímavější!