Starejme se o nohy, zaslouží si to! Elektrický pilník je dnes již samozřejmostí

Lidské nohy. Každý jeden pár se denně – uzavřený v méně či více kvalitní obuvi – tahá s desítkami kilogramů naší tělesné váhy. Provází nás po světě, ať venku panují tropická vedra anebo teploty padají hluboko pod bod mrazu. Chceme-li proto nejvytíženější tělesné partie udržet ve zdraví a provozu po dlouhá desetiletí, musíme se o ně – podobně jako třeba o zuby – s patřičnou pečlivostí starat. Zubní kartáček doma asi máte, ale říká vám něco elektrický pilník na nohy?

Elektrický pilník na paty: Vymoženost polidštěná na standard

Zatímco v dobách minulých se péče o nohy považovala za zhýralé manýry modelek, dnes představuje rutinu obdobnou právě čištění zubů – a to nejen u žen! I zde se přitom projevil technologický pokrok moderní doby, takže se přitom člověk ani moc nenadře. Většinu práce za vás udělá bruska na paty.

Namísto obyčejného pilníku či zastaralé pemzy se na údržbu našich „nosítek“ v poslední době totiž čím dál tím více používá elektrický pilník na paty, který šetří jednak čas, jednak fyzickou námahu. Použití je velice snadné.

Jak na to?

Po zapnutí jej stačí navést k  patě, na níž již sám pomocí krouživých pohybů zlehka brousí ztvrdlou kůži. Ve většině případů se takto činí na suchou nohu, kterou po dokončení broušení pro maximální efekt a ochranu chodidel namažeme pečujícím a zvláčňujícím krémem.

Pozor! Elektrický pilník lze multifunkčně použít kromě noh například i na ruce. Je však krajně nevhodné brousit popraskanou patu či jinak narušenou pokožku. Způsobili byste si tím zbytečnou bolest a výsledný efekt by stejně nestál za to.

Jak vybrat elektrický pilník na nohy?

Nabídka je nepřeberná. Pokud nevíte jaký model koupit, můžeme vám s klidem na srdci doporučit elektrický pilník na paty Nexon Pedi 5v1, který patří v současnosti mezi nejprodávanější. Disponuje 2 rychlostmi, integrovaným akumulátorem a 2 válečky v 1 hlavici, kterou lze navíc vyměnit za tvrdší. Zařízení je možné napájet buď ze sítě, nebo akumulátoru. Příjemným benefitem je, že v originálním balení – mimochodem za velice příznivou cenu – najdete i adaptér!

Akce! Vysavač na okna s 2 nádobkami za super cenu

Poptáváte vysavač na okna v nejlepším poměru cena/výkon? Oblíbenosti zákazníků se aktuálně těší vysavač na okna Nexon Window Cleaner s 2 integrovanými nádobkami na saponát a vysátou vodu!