Koberce pro každého

I když máte doma dřevěnou podlahu v provedení masiv, která je krásná sama o sobě, stejně ji pravděpodobně doplníte kobercem. Ten totiž pomůže v interiéru dotvořit příjemnou atmosféru. Stačí pořídit jen menší kusový koberec před televizi a hned zařízení vašeho bytu vypadá jinak. Abyste vybrali správně, k tomu vám může pomoci porovnávač nábytku InHouse. Najdete v něm produkty z mnoha obchodů na jednom místě.

Koberce v různých cenových relacích

Záleží jen na vás, jakou finanční částku jste si vyhradili pro nákup nového koberce do vašeho domova. Je pochopitelné, že čím větší koberec pořizujete, tím více za něho zaplatíte. Neplatí to však vždycky. I malý kousek koberce ručně tkaného z přírodních přízí, jakými jsou bavlna,

juta, vlna či hedvábí, ve své ceně kolikrát předčí koberec mnohem větší. Takové koberce jsou jedinečné ve své dokonalosti a hlavní jejich předností je dlouhá životnost. Za koberec opravdu ale nemusíte dát celou svoji měsíční výplatu, a přesto si můžete koupit takový, který vám bude dělat radost, ochrání vaše chodidla před chladem a díky kvalitnímu zpracování vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Klasický, vintage, retro nebo rustikální koberec

Vybrat si ten správný koberec pro váš byt se nemusí zdát tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Na výběr je totiž tolik vzorů v různém designovém zpracování, že bude těžké se rozhodnout jen pro jeden z nich. V tomto případě bude také hodně záležet na tom, v jakém stylu máte svůj domov zařízený. Do moderního bytu určitě nepořídíte koberec s lidovým motivem, který se bude více hodit na rustikální chalupu.

Do dětského pokoje koberec s veselým vzorem

Dotvořit celkový dojem dětského pokoje pomůže koberec se vzorem, který se bude líbit hlavně vašim dětem. Mezi oblíbené motivy patří hlavně pohádkové postavičky známé z kreslených filmů pro děti. Koberce do dětských pokojů představují ve své podstatě takové malé hřiště s plochou pro hraní, válení a skotační – tedy pro jakoukoliv aktivitu, které se děti věnují po většinu dne.