Nábytek pro váš domov

Tak už jste se nastěhovali do nového bytu? Stěhování, spojené s nepříjemným přemisťováním všeho možného, máte již naštěstí za sebou. Před vámi je nyní ta příjemnější etapa vašeho života, a to zařídit si svůj domov podle vlastního vkusu a také dle finančních možností. Možná, že vám ke správnému rozhodování, čím si svůj byt vybavit, pomůže šikovný porovnávač nábytku InHouse, v němž najdete širokou nabídku mnoha internetových obchodů pohodlně na jednom místě.

Pohovky pro návštěvy i do malého bytu

Bez pohovky se v obývacím pokoji určitě neobejdete. Sice můžete sedět na židlích, ale uznejte, že to není tak pohodlné jako v měkké a příjemné sedací soupravě, která bývá ústředním bodem obýváku, protože na ní odpočíváte, sledujete televizi nebo popíjíte svůj oblíbený bylinkový čaj. Pokud velmi často hostíte návštěvy, které u vás i přespávají, pak možná řešíte místo pro jejich spaní. Zde se nabízejí ke koupi rozkládací pohovky, které se jedním tahem přemění na lůžko, kde mohou přespat najednou až dvě osoby. Stejně dobře tento typ pohovek využijete i pro vaše každodenní přespávání v případě, že vlastníte malý byt a potřebujete ušetřit každý volný prostor.

Rohová pohovka

Ideální do jakéhokoliv bytu se jeví rohová pohovka. Její hlavní atribut je skladnost. Může totiž stát v rohu stejně jako uprostřed místnosti. A bude záležet jen na vás, jak účelně ji využijete. Kromě toho jsou některé typy pohovek vyráběny v rozkládací variantě a s úložným prostorem, který oceníte hlavně v bytech menších rozměrů. Vzory jednotlivých pohovek v různém barevném provedení jsou opravdu rozmanité – dvojsedáky, trojsedáky doplněné přídavnými taburety. Na výběr máte rohové pohovky v retro stylu šedesátých let 20. století nebo ty, které jsou vyrobené z pravé kůže, jejichž životnost se při pravidelné péči čítá na desítky let.