Kalibry.cz: E-shop s obrovským výběrem kalibrů a měrek

Kalibry se používají především ve velkovýrobě, sem tam se ale mohou hodit i v domácí dílně. Ať už patříte k jakékoliv sortě zákazníků, na Kalibry.cz vás neodmítnou. Rádi poradí a velmi rychle dodají potřebné nástroje velkým firmám i jednotlivcům.

E-shop Kalibry.cz je specialistou na kontrolní kalibry a měrky. Nabízí klasické typy i závitové kalibry, jak trny pro vnitřní, tak kroužky určené pro vnější závity. Nechybí kalibry m42×1,5. Nabídka je opravdu bohatá.

Najděte kalibr podle svých představ

Kalibry.cz je e-shopem společnosti Michovský-TOOLS, která kromě kalibrů a měrek dodává i hromadu měřicích přístrojů a dalších nástrojů. Dodává vybavení pro kovozpracující závody i další oblasti řemeslné výroby. Všechno vybavení se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Co se týče kalibrů, v sortimentu jsou třmenové, válečkové i závitové kalibry. Závitové kalibry a kroužky typu M, G, BSW, UNC, UNF, UNEF, TR, Pg, Rp/R, NPT, NPTF. Dále například i závitové kalibry s měřením hloubky závitu nebo nastavovací kroužky.

Co nemají, to vám vyrobí

Sháníte-li typický kalibr m42×1,5 nebudete mít nejmenší problém. Možná ale potřebujete kalibr specifický. Ani to není žádná překážka. Třmenové, obkročné nebo speciální kalibry je společnost schopná vytvořit na míru podle výkresu.

Dodání je prakticky okamžité

Velkou výhodou nákupu z Kalibry.cz je rychlé dodání. Firma Michovský-TOOLS má rozsáhlý sklad, v němž jsou všechny běžné řady a typy kalibrů okamžitě k dispozici. Drtivá většina zakázek je expedována do 24 hodin, což přijde vhod třeba v případě, kdy se vám znenadání poškodil nástroj.

Ceny vás příjemně překvapí

Firma prodává většinu zboží za doporučené ceny dovozce či výrobce. Stálí partneři navíc dostávají zajímavé speciální nabídky a slevy. Také v případě většího odběru získáte slevu. Neváhejte se ozvat a o všem poradit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.