Jak vybavit restauraci?

Gratulujeme vám ke splnění vašeho snu! Už brzy se chystáte otevřít svou restauraci, kavárnu či stánek s drobným občerstvením, kde chcete svým zákazníkům nabídnout kvalitní zázemí a komfort pro odpočinek u dobrého jídla a pití? Rádi byste svou provozovnu povýšili o úroveň výše a vybavili ji moderním gastro nábytkem? Máme pro vás tip, co oceníte vy i vaši hosté. Vybírejte chytře!

Židle jako základ úspěchu

Rozhodujete-li se, které židle nakoupit, zkuste nejprve pohodlné židle v čalouněném provedení, popřípadě sáhněte po osvědčené klasice, dřevěných židlích. Do venkovních prostor se parádně hodí plastové židle, jež se dobře udržují a i na přímém slunci si zachovávají původní barvu. Do stylových prostor pak pasují kovové židle a křesílka. K baru ale rozhodně patří barové židle. I ty smíte vybírat z mnoha variant, třeba tradiční dřevěné barové židle nebo kovové s originálním řešením. Velký úspěch slaví plastové barové židle a luxusnější provedení čalouněných barových židlí, jež slibují komfort i při dlouhém sezení. Gastro nábytek samozřejmě zahrnuje další kousky nábytku a to s využitím do interiéru i vaší nově otevřené zahrádky. Kromě toho nábytek do restaurace zahrnuje také velmi atraktivní výprodeje a doplňky v podobě slunečníků, plážových lehátek, svítidel, konferenčního nábytku a boxspringu.

barové židle

Najděte si svého dodavatele nábytku

Pouze kvalitní a vkusně zařízená restaurace vám udrží hosty a naláká je na pohodovou atmosféru a příjemné posezení. Vsadíte-li na zkušeného obchodního partnera, který nabízí špičkový nábytek i doplňky a disponuje celou řadou recenzí, máte jistotu, že bude váš obchod úspěšný. Restaurační nábytek totiž může mít mnoho podob, od industriálních solitérních kousků přes elegantní a masivní křesla a gauče až po venkovské lavice ve vintage stylu. Nakupujte chytře online, ušetřete a oslňte vždy luxusním zařízením sladěným do posledního detailu.