Ozvučovací a rozhlasové technice se česká firma ELMIK věnuje již 15 let

Potřebujete ozvučovací techniku? Rozbil se vám rozhlas ve škole nebo na úřadě v obci? Víme, na koho se obrátit!

„Pozor, pozor, hlášení místního rozhlasu!“

Takovou hlášku určitě znáte ze starých českých filmů. Rozhlas v obcích a městech však i dnes plní důležitou informační roli. V Čechách se tomuto oboru věnuje již 15 let firma ELMIK, která začínala jako servisní a montážní firma právě městských rozhlasů. Dnes se vyprofilovala v profesionální společnost, která kompletně zajistí ozvučení různých prostor. Více podrobností o společnosti včetně historie najdete na jejich stránce https://www.elmik.cz/bezdratovy-rozhlas.

Kde všude se dá ozvučení využít?

Není to jen městský a obecní rozhlas, jehož výrobou a montáží se firma EL-MIK zabývá. Ozvučovací technika se využívá na mnoha dalších místech. Určitě vás jako první napadnou školy či sportovní stadiony. Ozvučení se však využívá i na autobusových a vlakových nádražích, v kulturních domech, obřadních a smutečních síních či na hřbitovech.

Speciální produkty používají například hasičské i záchranné sbory. Využívají elektronické sirény, kterými vyrozumí obyvatele o mimořádné události, jakou může být například povodeň, požár, chemická havárie nebo nějaké jiné nebezpečí.

Pokud jste v situaci, že musíte ozvučení na těchto a podobných místech řešit, obraťte se na odborníky na stránce https://www.elmik.cz/bezdratovy-rozhlas, kteří se o celou záležitost kompletně postarají. Na stránce také najdete jednoduchý formulář na vyplnění vaší žádosti. Společnost vám vypracuje projekt a zajistí dodání i montáž ozvučovací techniky, kam patří reproduktory, zesilovače, bezdrátové rozhlasové ústředny, rozhlasové přijímače a podobně. Samozřejmostí je odborné poradenství, protože kdo z nás této problematice doopravdy rozumí?