Jak oživit milostný život ve čtyřech krocích

Je normální, že při dlouhodobých vztazích dochází k nástupu stereotypu. Vztah chládne, a pokud si jej chcete udržet i nadále žhavý, musíte o něj náležitě pečovat. Zejména to platí v milostné oblasti. Jestliže jste první měsíce od sebe nemohli dát ruce pryč a nyní se v posteli akorát spí, zbystřete. Nedostatek sexu vždycky značí problém ve vztahu.

1. Komunikujte

Dříve, než začnete s nápravou, sedněte si s partnerem a promluvte si o tom, proč začal váš milostný život uvadat. Ve většině případů za to může každodenní stres, únava z práce a jiné životní starosti. Může v tom být však i jiný, mnohem vážnější problém. Pokud si o všem s partnerem otevřeně promluvíte, dopátráte se příčiny, která se dá poté řešit.

2. Mluvte o svých fantaziích

Zapadnutí do stereotypu je vždycky špatné. V podstatě to znamená, že to děláte vždycky jako vždycky. To je však chybou. Pokud chcete vyjet ze zajetých kolejí, vyjasněte si se svým protějškem, co vás vzrušuje, co byste chtěli vyzkoušet a celkově vaše sexuální fantazie. Nemusíte se stydět – mluvit o sexu již dávno není tabu.

3. Udělejte si na sebe čas

Potom zbývá uvést věci do praxe. Vyhraďte si na sebe čas – čas, který bude jenom pro vás dva, a nebudete u toho řešit oběd, co je potřeba nakoupit, vyprat a vyzvednout děti. Odevzdejte se partnerovi. Myslí i tělem.

4. Zkuste nové věci

Nebojte se zapojit fantazii a začít experimentovat. Zajděte si do erotického masážního salonu na erotickou masáž, např. tantrickou masáž, která vás naučí nové techniky a ukáže vám nový rozměr lidské sexuality, která je spojená i s duchovnem. Vyzkoušejte sex na netradičních místech, přizvěte k hrátkám další osobu, kupte si kamasútru nebo zkuste BDSM. Uvidíte, že s novými zážitky se váš sexuální život rapidně zlepší a prohloubí se i láska, kterou mezi sebou máte.