Internetové stránky na míru vašim potřebám

Online svět se mění tak rychle, že ne každý zákazník se na něj dokáže adaptovat a zajistit na svém webu vše, co je potřeba, aby splňoval všechny funkce a zároveň nabídl řešení pro jednotlivou chytrou elektroniku. Samozřejmě je důležité vědět, co od svého webu očekáváte, zda má prodávat, informovat či kombinovat více prvků. Pokud chcete moderní a navíc plně funkční webové stránky, rád vám nabídnu své letité odborné zkušenosti.

Kromě webu také PPC

Tvorba eshopu na míru vám umožní vydat se cestou jak klasického webu, tak i něčeho opravdu originálního a speciálního. Vždy se vás zeptám, jaký vám má web přinést výstup. Jedná-li se o změnu již existujícího webu, nejspíš budete požadovat zvýšení návštěvnosti, větší obraty či rozšíření povědomí o vaší značce, produktu nebo službě. Webové stránky jako takové jsou vybaveny unikátní responzivní grafikou a neméně důležitá je samozřejmě správa PPC kampaní pro optimalizaci ve fulltextových vyhledávačích Seznam a Google a zajištění cílené reklamy. PPC kampaně jsou podložené čísly, úspěšnosti předchází cílené textace a analýza klíčových slov. Cenově dostupná služba vám pomůže být vidět! Tvorba webů je úzce spojena s online marketingem, kde kromě PPC kampaní vám nabízím též služby copywritingu, SEO a správy reklam na Facebooku, velmi populární sociální síti.

Realizované zakázky jako důkaz

Pokud stále váháte, zda vložit finance do nového webu, prohlédněte si realizované zakázky a již hotové a funkční weby a přesvědčte se, že to má smysl. Jestliže hledáte férový a otevřený postoj, jak k novému webu či jeho redesignu přistupovat, nechejte si poradit, jaké řešení je právě pro vás optimální. Zjistíte totiž, že ne všechny nápady jsou realizovatelné, popřípadě výhodné a uslyšíte i jiný názor na navrhované kampaně či webové úpravy.

Rád vás přivítám osobně v mé kanceláři v Plzni nebo jsem vám k dispozici přes email či telefon.

Jaroslav Voldřich