Hi-Fi elektronika pro skvělý hudební zážitek

Ať sledujete domácí kino, hrajete počítačovou hru nebo se jen tak posadíte do svého oblíbeného křesla k poslechu hudební produkce, bez kvalitní reprosoustavy se obvykle neobejdete. Jistě, že někomu postačí běžný reproduktor, který uspokojí jeho požadavky, ale nároční posluchači vyžadují něco víc. Zde máme pro vás dva tipy třeba na zajímavý vánoční dárek pro hudebního fajnšmekra. 

REPROSOUSTAVA OD SPOLEČNOSTI AUDIOVECTOR

Dánská společnost Audiovector sází na kvalitní produkci reprosoustav, které neustále zdokonaluje. Svým zákazníkům tak nabízí inovované produktové řady, přičemž vychází z požadavků spotřebitelů. Například reprosoustava série R je výrazným modelem, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí. A to se nebavíme o jeho vzhledu ve třech variantách dezénu, díky kterým snadno přizpůsobíte reprosoustavu svému interiéru. Pokud vám to stačit nebude, tak za příplatek můžete získat reprosoustavu s klavírním lakem nebo jinou barvou. 

Zásadní je velikost produktu, která ho dovoluje použít také v prostorách průměrné velikosti. Nové membrány ze sendvičových aramidových vláken zvyšují detailnosti zvuku, takže poslech je mnohem příjemnější. Takové vylepšení zvukové scény určitě přivítá každý hudební fanoušek. Lepší mechanické vlastnosti nabízí také nová základna. 

REPRODUKTORY SONUS FABER SONETTO II

Má sice malý objem, ale zato překvapí dynamikou i tím, že umí zahrát opravdu hluboké basy. Takový je reproduktor Sonus faber Sonetto II. Společnost AVCenter.cz ho nabízí na svých webových stránkách. Zajímavě je řešený basreflex. Je vyvedený směrem dolů a ústí dopředu štěrbinou ve spodní desce. Ozvučnice ve tvaru loutny výborně omezuje vnitřní rezonance. 

Designové provedení tohoto reproduktoru je v dřevěné dýze v kombinaci s kůží a vypadá velmi působivě. V interiéru se bude rozhodně dobře vyjímat. Soner faber Sonetto II je reproduktor s klasickou dvoupásmovou konstrukcí. Je regálový, ale lze k němu přikoupit i stojan.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.