Hurá na výlet a kola s sebou!

Rozhodli jste se, že letos navštívíte doposud neobjevené cyklostezky? Rádi byste otestovali výkon svého elektrokola? Anebo jen své ratolesti učíte jezdit na dvoukoláku a chcete spojit příjemné s užitečným a době mezi běháním okolo kola si vychutnat třeba grilování u rybníka či návštěvu historické památky? Pokud jste si odpověděli ano, gratulujeme, čekají vás zaručeně dobrodružství s rodinou a přáteli.

Ať už se chystáte na víkend na chalupu, na dovolenou do hor či k sousedům na kola, neobejdete se bez kvalitní výbavy a nosiče na kola. Atraktivní značka Thule vám nabízí hned několik řešení pro komfortní a bezpečný převoz kol i dalšího sportovního vybavení.

Na střechu, nebo za auto?

Cestovat s bicykly lze na několik způsobů. Tím první je volba nosiče kol na tažné zařízení, které je ovšem využitelné pouze pro automobily a vozidla s tažným zařízením. Tato varianta je velmi žádaná a oblíbená u nadšených sportovců, protože i v případě menších osob se ke kolům snadno dostanete. Značkové nosiče jsou samozřejmě vybaveny bezpečnostními zámky, takže se nemusíte bát od zaparkovaného auta s koly odejít třeba na oběd. Nosič na tažné zařízení vám nabízí uchycení několika kol, a to od jednoho až po čtyři klasická kola. Existují i modely nosičů uzpůsobené pro elektrokola, a stejně tak karbonová kola. Kromě toho jsou v nabídce i skládací nosiče šetřící místo. Jestliže vám tato varianta provedení nevyhovuje, prohlédněte si nosiče kol na střechu či dveře s montáží na páté dveře.

Když v autě není místo…

… a vy chcete vycestovat na hory, za zábavou i na kolo ve větším počtu lidí, oceníte střešní box. Ten se vyznačuje nízkou hmotností a kvalitními materiály, jež splní požadavky během každé sezóny. Převážet v nich smíte zimní vybavení, doplňky i sportovní výbavu. Také střešní boxy, nebo lidově rakve, pořídíte online z pohodlí domova za atraktivní ceny a zajistíte si tak pohodlný převoz všeho potřebného kdykoli v roce.