Garážová vrata můžete mít podle svých představ

Garážová vrata nechrání jen místo, kam schováme auto po příjezdu domů a necháme ho tam do doby, než ho zase budeme potřebovat. Garážová vrata jsou v současnosti designovým doplňkem celého exteriéru domu.

Na první pohled

U některých domů, zvlášť těch starších, stále ještě můžeme vidět vrata do garáže, která opravdu nejsou hezká. Oprýskaná barva a rez zbytečně kazí dojem z jinak mnohdy pěkných domů a upoutají naši pozornost jako první. Často i třeba proto, že si majitelé ani neuvědomí, jak moc zasahují garážová vrata do celkového vzhledu domu a nevěnují jim pozornost, i když je denně používají. Jejich renovace přitom nemusí být nijak složitá ani nákladná. U nových domů už je situace lepší, vidíme nová vrata z moderních materiálů, mohou nám ale připadat dost podobná.

Originalita se cení

Pokud se chcete odlišit, buďte originální a ze svých vrat do garáže si udělejte designový doplněk celého domu. Digitální tisk garážových vrat vám to umožní, díky unikátní technologii můžete mít na vratech téměř cokoli si vymyslíte. Chcete imitaci dřeva, obrázky, vzory nebo třeba malůvky vašich dětí? Nic z toho není problém, na svých vratech můžete mít třeba obrázek palmové riviéry, písčité pláže nebo svého domácího mazlíčka. To vše umožní tisková technologie, která využívá inkoustový tisk a následné vytvrzení UV lampou. Pro zvýšení odolnosti proti UV záření i otěru je pak celý povrch vrat nalakován matným PUR lakem. Design garážových vrat s potiskem Duraprint tak můžete mít podle svých představ, třeba sladit jejich barvu s rámem oken nebo barvou vašeho auta, fantazii se meze nekladou.

Oblíbený motiv na vratech do garáže vás tak bude provázet celý den a dělat radost nejen vám, ale i sousedům a kolemjdoucím. Příjemné prostředí můžeme mít kolem domu, nejen v něm.