Rychlá půjčka na krátkou dobu

Stane se, že se nečekaně dostanete do nemilých finančních potíží a nebudete vlastnit dostatek hotovosti, i když se jedná jenom o nižší částku. V tomto případě se můžete zajímat o krátkodobé půjčky, které vás dostanou z nejhoršího včas.

Rychlá nebankovní půjčka bez zbytečného protahování

Už jste někdy v minulosti žádali v bance o půjčku? Potom jistě víte, že potřebujete celkem dost dokladů, například potvrzení o vašem průměrném příjmu. U nebankovní společnosti to však jde o dost jednodušeji. Nebudou vás zdržovat složité formality a papírování. Půjčka ihned na účtu je spojena pouze s předložením občanského průkazu. Úplně první žádost u poskytovatele vyžaduje založení uživatelského účtu, což zvládnete do několika málo minut. Zde vyplníte své osobní údaje podle občanky, či na základě potvrzení o trvalém pobytu. Na základě identity se svižně prověří, zda bude schválen váš úvěr. Peníze se pak zasílají velice brzy na váš bankovní účet, nejčastěji jde o maximálně patnáct minut od schválení žádosti. U opakované půjčky se stačí přihlásit k vašemu účtu a vše bude ještě rychlejší, ale pochopitelně se nikdy nevyhnete schvalovacímu procesu.

Výše půjčky a splácení

Jistě vás zajímá částka, která vám bude poskytnuta. Při první žádosti získáte maximálně 7 000 Kč. Doba splácení se sjednává na pět až třicet dní, dále na šedesát či devadesát dní. Opakovaná výpůjčka povoluje sumy až 19 000 Kč, ale konkrétní částka se odvíjí podle vašeho klientského statusu. Částka se zvyšuje díky včasným splátkám. Na datum splatnosti budete upozorňováni textovou zprávou a emailem. Termíny si však lze hlídat také po přihlášení do uživatelského účtu na webových stránkách nebankovní společnosti. Pokud se stane, že nezvládnete uhrazení ve sjednaném termínu, požádejte o prodloužení, které se povoluje na dobu od pěti do třiceti dní.