Eu-regaly.cz

Ve skladech, archivech, obchodech, ale i v domácnostech se využívají regály různého provedení. Ví to i ve společnosti www.eu-regaly.cz, která nabízí regály primárně pro tato využití. Jejich zboží si téměř dvacet let získává oblibu zákazníků díky bezšroubové montáži, vysoké stabilitě a lehké přestavitelnosti. Za zmínku stojí také skutečnost, že mají regály ve velkém množství skladem, takže do týdne máte požadovaný kus obvykle doma.

Můžete si být jistí, že dostanete nejlepší kvalitu. Regály společnosti jsou vyvíjeny dle norem EU, jednoduše se s nimi manipuluje a na výběr máte z velké škály rozměrů. Přímo na webu je možné si regályprohlédnout – zveřejněn tam je kompletní katalog obsahující i speciální police pro konkrétní zboží (např. knihy nebo CD). Není divu, že si regály společnosti objednávají nejen firmy do skladů, obchodů a archivů, ale i soukromé osoby. Regály doma často umisťují do dílny, garáže, spíže, komory nebo pracovny, použít se dají rovněž jako knihovna. O design se bát nemusíte – kovové bočnice a nosníky jsou v případě využití v domácnosti osazeny praktickými plastovými policemi, které jsou lehké a lze je snadno omýt. Na výběr jsou ve žluté nebo modré barevné variantě.

Celý sortiment společnosti je vyvíjený ve spolupráci se zákazníky. Zákazník ovlivňuje konečnou podobu regálů, aby vyhovovaly jeho potřebám. Vzhledem k požadavkům zákazníků byly mezi zboží přidány například přizpůsobené regály do skladu (s vyššími policemi) a do archivu (naopak s nižšími policemi). U prodejních regálů jsou k dispozici celé regálové systémy doplněné závěsnými háčky, dělítky, vitrínami a dalšími doplňky. Vše záleží jen na volbě zákazníka a na domluvě. Obchod garantuje nejnižší ceny v ČR a cenové nabídky připravuje podle konkrétních poptávek – v případě většího množství dostanete slevu. Navíc mají na webu online konfigurátor, v rámci nějž si sestavíte vlastní typy regálů a snadno vypočítáte předběžnou cenu své objednávky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Průmysl a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.