SeznamObchodu.cz

nezávislé recenze a hodnocení českých eshopů, slevové akce, kódy a kupóny

Gonap.cz

gonap

Postavili jste si rodinný dům či rekreační chatu v půvabné přírodě a hledáte nejvhodnější způsob likvidace splaškových odpadních vod? Jestliže nemovitost stojí v oblasti bez veřejné kanalizace, nabízí se jako řešení čistička odpadních vod. V následujících řádcích si prozradíme nejen její nesporné výhody, ale také kvalifikovaného výrobce tohoto zařízení.

Na půdě s čistírnami odpadních vod působí společnost GONAP spol. s.r.o., která spolupracuje s mnoha organizacemi v oblasti inovací a vývoje nových výrobků. Bohaté produktové portfolio této firmy zahrnuje vedle čistíren také nádrže, septiky, zemní filtry, enzymy, přečerpací jímky a vodoměrné šachty. Nicméně v posledních letech jsou nejžádanějšími zařízeními moderní a praktické čističky odpadních vod, které jsou vhodné pro domácnosti s pěti lidmi i pro velké firmy a obce se stovkami obyvatel.

Inovativní čistička odpadních vod

Pakliže se rozhodnete pro čistírnu odpadních vod, dostane se vám bytelná a pevná nádrž vyrobená z plastu. Čistírny pro domácí a komerční využití se pyšní mnoha výhodami, mezi něž spadá bezpečný a jednoduchý provoz, vysoká účinnost dosahující hranice 95 %, snadná montáž, odborný záruční a pozáruční servis. Pročištěnou vodu můžete dále zužitkovat, například k zalévání zahrady.

Široké uplatnění mají v domácnostech praktické celoplastové septiky, jejichž objem dosahuje až 12 metrů krychlových. Septiky mohou sloužit nejen k zachytávání splašků, ale také ke sběru dešťové vody, kterou poté využijete k doplnění jezírka či k zalévání úrody.

GONAP je značka kvality

Společnost GONAP spol. s.r.o. se orientuje jak na výrobu produktů, tak i na jejich vývoj. Na svém kontě má certifikát systému kvality ISO 9001:2000, který potvrzuje preciznost a propracovanost každého výrobku. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného zařízení pro svou domácnost, firmu či jiný objekt, firma vám nabízí profesionální poradenství.

Sdílet článek

A co vy? Jaký máte názory vy na eshop Gonap.cz? Máte zkušenosti s nákupem na Gonap.cz? Napište nám svůj komentář, svou recenzi...Sponzoři webu

  • Sháníte nový iPad Pro 2021? Veškeré špičkové vybavení značky Apple pořídíte výhodně na iSTYLE!