Děti, pojďte si hrát do domečku!

Moderní doba je synonymem spěchu, který se naštěstí netýká těch nejmenších. U nich zase řešíme, že už v první třídě vlastní špičkové telefony, poslední model tabletu anebo s kamarády mluví o nejnovějších hrách na počítač. Také si zoufáte, jak přimět své dítě k pohybu či pobytu na čerstvém vzduchu? Je to jednoduché, pořiďte mu zahradní domeček!

Skluzavka nebo houpačka?

Zahradní dětské domečky jsou skvělou variantou, jak dát průchod dětské fantazii a užívat si pohled na dětské hry. Kvalitní materiál doplňují odolné a pevné spoje. Svůj nový domeček si mohou děti opatřit houpačkou, skluzavkou i dalšími herními prvky. Dětské houpačky jsou určené pro malá dítka i větší děti. Sami se rozhodněte, zda dáte přednost praktické plastové výbavě pro děti, která se dobře omývá a udržuje, anebo zůstanete věrni přírodní verzi ze dřeva. I tato kombinace je odolná vůči povětrnostním vlivům a nevyžaduje náročnou údržbu.

Zahradní domky – relaxace pro dospělé

Máte-li zahradu a dostatek místa pro výstavbu letního domku, vyberte si z nabídky luxusní domky s mnoha benefity. Důraz na detailní dílenské zpracování ze špičkových materiálů zaručuje, že najdete dokonalé místo pro odpočinek i posezení s rodinou a přáteli. Tyto domky jsou stylizované do moderní podoby, klasické verze se sedlovou střechou a často je doplňují praktické verandy. Stavbu domku na zahradu zvládne opravdu každý!

Dáváte-li přednost něčemu menšímu, prohlédněte si domky na nářadí, kam pohodlně uskladníte vše potřebné na zahradu i nářadí a sezónní výbavu. Na žádné zahradě, v parku, případně sportovišti nesmí chybět houpačka. Zahradní houpačky vyberete v tradičním dřevěném provedení i moderní verze kombinující ocel, plast a tkaniny. Díky širokému sortimentu jsou k dostání modely se stříškou i bez, stejně tak s různým počtem sedáků. Zvelebte svou zahradu kvalitním nábytkem a dopřejte sobě i dětem zábavu!