Chcete opravdu rychlý internet? Víme, na koho se obrátit

Bez internetu ani ránu. Tato vymoženost nám usnadňuje snad každou oblast života. Přesně proto potřebujete stabilní a rychlé připojení, které vás v důležitých okamžicích nezklame. Který dodavatel vychází nejlépe?

Opravdu spolehlivé připojení

Na českém trhu najdete desítky různých poskytovatelů internetu. Služby jednotlivých společností se mezi sebou opravdu hodně liší, což platí i pro kvalitu získaného připojení. Mezi ověřené a výhodné dodavatele patří třeba známá firma Zrychluj.cz.

Tito odborníci pokrývají 99 % celé České republiky, takže dostanou internet opravdu kamkoliv. Zároveň poskytují instalaci a aktivaci ihned do druhého dne od objednání – nemusíte na nic čekat. Celý proces zapojení je přitom zcela zdarma.

Kdybyste se přece jen někdy ocitli v nesnázích, máte k dispozici nonstop zákaznickou linku. Tím pádem stačí kdykoliv zavolat na získané telefonní číslo a nechat si poradit.

V jejich nabídce najdete celkem 5 balíčků služeb. My si představíme tři nejoblíbenější:

  • Služba XS je vhodná například na chatu. Přináší s sebou rychlost stahování 20 Mb/s a rychlost nahrávání 2 Mb/s. Stojí 249 Kč měsíčně.
  • Služba M je ideálním řešením pro běžnou domácnost. Přináší s sebou rychlost stahování 50 Mb/s a rychlost nahrávání 5 Mb/s. Stojí 449 Kč měsíčně (prvních půl roku jen 249 Kč měsíčně).
  • Služba XL je vhodná pro pracovní účely, streamery či vášnivé hráče online videoher. Přináší s sebou rychlost stahování 250 Mb/s a rychlost nahrávání 25 Mb/s. Stojí 649 Kč měsíčně (prvních půl roku jen 449 Kč měsíčně).

Vyberte si ideální připojení

Ať už sháníte internet v Kolíně, Mladé Boleslavi, Praze, Teplicích, či třeba v Brně, mrkněte se na webové stránky pod vloženými odkazy. Ihned si budete moci prohlédnout pestrou nabídku společnosti Zrychluj.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.