Investiční zlato je skvělou příležitostí, jak vydělat peníze. Zkuste to

Zlato představuje jednu z nejstabilnějších komodit, co se týká investic. I když se nevyznáte na burzách a ve financích, můžete si přijít na pěkné peníze. Jak začít?

gold-513062_640

Investiční zlato – spolehlivý prodejce

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemice.cz.. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato. Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Zkuste investovat do zlata. Jak začít?

Víte, proč je zlato tak skvělou komoditou? Je dostupné skoro každému, protože si jej můžete pořídit v cihličkách, cenné jsou i šperky, které se dědí z generace na generaci. Podstatný je fakt, že hodnota zlata prakticky neklesá, spíš stoupá. Například v posledním roce jeho hodnota stoupla o necelých 18 %. To není obvyklé v podstatě ani u realit, jinak spolehlivé investice. Vezměte si, jaký boom zažily v posledních letech. Kdo ví však, co bude dál. Zlato je ceněné i pro svoji flexibilitu. Když se kupci nebude líbit šperk, roztaví jej na slitek. Záleží na vás, v jaké podobě si jej pořídíte. Někdo chce mince, jiný slitky, další miluje šperky. Jen pozor na to, že různí prodejci nabízejí stejné slitky za odlišné ceny. A také se vyhněte virtuálním nákupům či akciím zlatých dolů. Nikdy nevíte, jaké množství zlata tam skutečně je.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.