Chcete bydlet rychle a pohodlně?

Kdo by netoužil po vlastním bydlení a krásném rodinném domě? Řešením jsou rodinné domy na klíč. Výhodou je nízká cena, vysoký standart a široká nabídka, ze které si vybere každý. Vyberte si dřevostavbu, bungalov nebo nízkoenergetický dům a bydlete ve svém novém vysněném domě co nejdříve.

Jak začít

Mezi hlavní přednosti rodinných domů na klíč patří vysoký standart vnitřního vybavení, podlahové vytápění a také doprava po celé České Republice zdarma. Nejdříve vás čeká osobní konzultace, kde sdělíte své představy a požadavky. Následně je důležité zjistit, zda je vámi vybraný stavební pozemek vhodný, a poté už zbývá jen vyjednat se stavebním úřadem podmínky stavby.

Výběr domu

Vybrat si můžete z katalogu rodinných domů nebo si nechat připravit individuální projektovou dokumentaci. Při stavbě nízkoenergetického domu oceníte především úsporu financí za vynaložené energie.

Také dřevostavba nebo bungalov na klíč jsou stavěny tak, abyste ušetřili za náklady na provoz. Dřevostavby patří mezi oblíbené projekty, stejně jako zděné domy. Je jen na vás, jakému typu bydlení dáváte přednost.

Výhody daného bydlení

Ať už zvolíte nízkoenergetické rodinné domy na klíč nebo dřevostavby, tak získáte kvalitní a komfortní bydlení, které bude také ekonomické a ekologické. Nízká cena je způsobena použitím vhodných technologií a také způsobem práce. Velkou výhodou je záruka 30 let na skelet domu. Tím jsou garantovány opravdu kvalitní materiály a jejich dlouhá životnost.

Prvotní investice do domu se vám vrátí nízkými měsíčními náklady, které se pohybují v rozmezí 800 až 2500 Kč. Rozhodně oceníte také rychlost výstavby, která trvá podle rozsahu stavby, zhruba od jednoho do pěti měsíců.

Splňte si sen

Určitě jste slyšeli, jak byla stavba rodinného domu, například vašich rodičů nebo prarodičů náročná časově i finančně, mnohé domy se stavěly třeba i roky. Pokud však chcete pohodlně bydlet dříve, tak můžete využít právě nabídky montovaných domů.

Široká nabídka bungalovů, dřevostaveb i nízkoenergetických staveb umožní každému vybrat si to, po čem touží a splnit si tak sen o vlastním bydlení. Díky montovaným rodinným domům na klíč můžete bydlet rychle a úsporně. Tento typ bydlení je vhodný nejen útulnou atmosférou, osobitostí, ale také oceníte, že v daných domech můžete velmi rychle a pohodlně měnit dispozice a ušetřit tak přitom náklady na rekonstrukci a také výdaje na provoz domu.