Baťa.cz

Boty od Bati jsou klasika a solidnost, na kterou je spolehnutí. Ne vždy budete asi spokojeni při návštěvě prodejny s obsluhou, aspoň já si tam často připadám, jako méněcenná nebo neviditelná. Ovšem jsme jen lidé a tak je jasné, že ne všichni si musí s prodavačkou vždy padnout do oka. Konec konců, případnému konfliktu se dá předejít nákupem v e-shopu Bata.cz.

Když si objednáte zboží poštou, můžete se navíc těšit na „milý“ balíček, který se na vás po rozbalení „usměje“. Myšleno samozřejmě obrazně. Na přiložené kartičce se totiž dočtete, že všichni, kteří se na výrobě a expedici bot pro vás podíleli, to dělali rádi. Jasně, že je to obchodní trik a že se určitě najde někdo, kdo měl naopak mizernou náladu, když boty vkládal do krabice. Možná si dokonce říkal, ať jsou všichni zákazníci k šípku. Ale stejně, kartička potěší. Zalichotí. Vyvolá ve vás pocit, že jste jedineční a že je radost vám boty prodat. No, řekněte, kdo by se aspoň trošku nezačepýřil.

U bot značky Baťa máte navíc jistotu, že vám padnou. Kromě solidního materiálového provedení, je důležitá i technologie výroby a správná klenba. Určitě už se vám stalo, že nádherné boty koupené kdesi „v akci“ vypadaly úžasně a přesto vám vydržely velmi, velmi dlouho skoro jako nové. Byli jste totiž z chození v nich, unavení. V nesprávně vytvarované botě jste logicky nesprávně drželi i tělo. A to se projeví bolestí nohou, bolestí zad a únavou. Z toho logicky plyne, že NA BOTECH SE NEMÁ ŠETŘIT a že nejjistější je NAKUPOVAT U ODBORNÍKŮ.

Moje hodnocení je 5 z možných pěti. Kvalitní zboží si dobré hodnocení zaslouží a šikovný empatický obchodník, také. Boty od Bati doporučuji. Občasný pokus takzvaně ušetřit, se totiž ve většině případů ukázal jako lichý. Levné boty se brzy prodražily. Zakrátko byly ochozené a sešlapané, prostě k ničemu.

Jana Šmudlová

Slevové akce v eshopu

Příspěvek byl publikován v rubrice Móda, Oblečení, Obuv a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.