Dormeo.cz

Jistě jste již někdy měli tu možnost shlédnout v televizi nějakou tu reklamu na matrace Dormeo. Mohli jste slyšet, jak jsou matrace Dormeo perfektní, a jak tato matrace změnila mnohým lidem zcela život, kteří díky ní nyní netrpí bolestmi zad, a jak jsou díky ní opět fit. Jestli to je nebo není přesně tak, o tomto nyní polemizovat nebudeme. Jedná věc je jasná! Značka Dormeo je známá nejen u nás, ale i ve světě.

Značka Dormeo vznikla pod záštitou slovinské společnosti Studio Moderna, která působí v 21 zemích střední a východní Evropy. Od roku 1992 již založili několik značek, kromě Dormeo také Delimano, Shark, Wellneo a Stilago. V roce 2002 se začal rozvíjet příběh značky Dormeo, kdy se do prodeje pod tímto jménem dostala první řada matrací s paměťovou pěnou. Na trhu se objevily matrace kvalitní a navíc za přijatelnou cenu. No a od té doby se řadí Dormeo k vedoucí značce na evropském trhu s matracemi i ložním prádlem.

Výrobky Dormeo jsou synonymem zdravého, pohodlného spánku a spokojeného života. Značka neustále přichází na trh s novinkami, pracuje na tom, aby anatomické a ortopedické matrace Dormeo zaručily kvalitní spánek a obecně hledá cesty, jak zlepšit prostředí ke spánku. Materiály, ze kterých se matrace vyrábí, jsou prý nakolik moderní a kvalitní, že i po mnohaletém používání neztrácí matrace svůj tvar a kvalitu.

Produkty značky Dormeo lze pořídit v kamenných prodejnách, které najdete napříč Českou republikou – 4 v Praze, dále v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Pardubicích. Zde se můžete osobně na výrobky Dormeo podívat. Nicméně pokud dáváte přednost nakupování z pohodlí domova, lze samozřejmě navštívit i e-shop Dormeo.cz. Zde můžete využít interaktivního průvodce, který vás nákupem provede a poradí, jaký produkt by vám mohl vyhovovat.

interaktivní průvodce, aneb jakou vybrat matraci, polštář nebo přikrývku?

Interaktivní průvodce, aneb jakou vybrat matraci, polštář nebo přikrývku?

E-shop umožňuje nákup na splátky, dopravu není potřeba řešit, neboť vám produkty Dormeo doručí přímo k vašim dveřím. Platba může proběhnout při předání nebo online pomocí platební karty nebo bankovního převodu prostřednictvím systému PayU. Dormeo.cz na svých stránkách také zdůrazňuje 100 %. Takže když vám cokoli objednaného nebude vyhovovat, lze to vrátit a dostanete své peníze zpět.