Alza.cz

Možná jste ještě nikdy na tomto obchodu nenakoupili, ale určitě jste zaregistrovali jeho reklamu. Alza.cz je její zelený mimozemšťan s vřeštivným a současně chytlavým hlasem je něco, co se nedá přehlédnout respektive přeslechnout. Ať už si o marketingu tohoto eshopu myslíte cokoli, faktem je, že funguje a že mimozemšťan reprezentuje eshop, který je na trhu již 19 let, má skladem bezmála 600 tisíc výrobků a je jedničkou na trhu v prodeji počítačů a elektroniky u nás.

Nejen ale toho. Na Alza lze zakoupit i hračky, parfémy, kosmetiku nebo třeba lahvičky na krmení miminek. Alza už zkrátka dávno není jen počítačový obchod.

Alza si zakládá na rychlém doručení zboží. Často lze získat zboží dokonce ještě týž den. Zejména, pokud si objedáte ráno, k večeru je pak zboží doručeno na nejbližší výdejní místo (těch je dnes 29 po celé ČR) a zaplatíte za doručení jen 25 korun. Pokud se zboží zasílá poštou nebo kurýrem, průměrná doba doručení je 1,3 dny.

Po Praze lze objednané zboží obdržet expresní službou do 90 minut. Cena takové extrarychlého dodání je 301 nebo 362 korun, to podle toho, zda platíte předem nebo raději na dobírku. Pokud kupujete třeba ledničku nebo pračku, lze si objednat dopravu i s umístěním na místo a zapojením. Taková služba stojí 655 nebo 715 korun.

Slevové akce v eshopu

Maskot eshopu - Mimozemšťan Alza

Maskot eshopu – Mimozemšťan Alza