AAA Auto

Síť autobazarů AAA Auto je největší v České republice. Aktuálně nabízí na 8000 ojetých a zánovních vozů k prodeji. Společnost založil Australan s českými předky Anthony Denny, nyní jej vlastní polská investiční společnost.

AAA Auto je často propagována známými osobnostmi, které se netají tím, že i ony patří mezi těch několik milionů zákazníků autobazaru. Jedná se výrazné osobnosti z různých odvětví showbyznysu a sportu, například herečky Mahulenu Bočanovou či Jitku Asterovou, herce a chovatele koní Václava Vydru, miss České republiky Lucii Váchovou Křížkovou, finalistku soutěže Česko hledá SuperStar a muzikálovou zpěvačku Michaelu Noskovou, moderátorku Kateřinu Kristelovou, fitness trenéra a kouče pro osobní rozvoj, kterého znáte z pořadů „Jste to, co jíte“, Davida Hufa nebo profesionálního jachtaře Davida Křížka.

Zkušenosti s AAA Auto

Jaké máte zkušenosti s AAA Auto vy? také byste se vozem z !áček“ chlubily jako výše uvedené známé osobnosti? Jaké jste měli zkušenosti s výkupem či prodejem auta. Napište nám v komentářích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.