Pujcka-pro-zivnostniky.cz

Pustili jste se do podnikání a zjistili, že se neobejdete bez menší finanční injekce? Na tom by nebylo nic zvláštního, protože málokterý živnostník dokáže rozběhnout byznys bez prvotní investice. Jenomže co si počít, když nemáte k dispozici vlastní zdroje a banka se k vám obrátí zády? V tomto ohledu bývají nebankovní společnosti otevřenější – vhodně zvolená půjčka pro živnostníky může začátky podnikání výrazně ulehčit. V následujících řádcích vám představíme produkt, v rámci kterého získáte až 100 000 Kč během několika málo minut. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Hned na úvod podotýkáme, že nebankovní půjčka není synonymum pro nevýhodné podmínky či dokonce podvod. Řada nebankovních společností naopak nabízí atraktivní financování, které směle konkuruje bankovním úvěrům. Příkladem budiž výše zmíněná nebankovní půjčka pro živnostníky.

Kolik si můžete půjčit a na co?

Výše půjčky začíná na minimální částce 5 000 Kč, která poslouží třeba na nákup nářadí nebo jiných potřeb. Maximum ve výši 100 000 Kč pak postačí i na pořízení starší dodávky nebo vybavení kanceláře. Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, nebankovní společnost detaily nezajímají – jde o neúčelovou půjčku na cokoliv.

Jaké jsou podmínky půjčky pro živnostníky?

Jedinou podmínkou je minimální věk žadatele (21 let) a doložení o pravidelném příjmu, které slouží jako garance platební schopnosti. Pokud dané požadavky splňujete, nic vám nebrání v tom, abyste o půjčku pro živnostníky zažádali online a obdrželi požadovanou částku na účet do 24 hodin od podpisu smlouvy (tu vám doručí kurýr).

Jak o půjčku zažádat?

Nabízí se však ještě rychlejší řešení, a to návštěva kamenné pobočky v Praze, ze které si peníze odnesete již za pár minut. Zda se vydáte cestou komfortního vyřízení přes internet, nebo rychlejší realizace na kontaktním místě, je jen na vás.

Potěší vás i skutečnost, že nebankovní společnost neprověřuje registry dlužníků a nevyžaduje žádné poplatky předem. A budete-li si chtít půjčit vyšší částku, dostanete nabídku až na 5 000 000 Kč oproti zástavě nemovitého majetku. Další informace najdete na www.pujcka-pro-zivnostniky.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.