Matrace-MABO.cz

Dnes se společně podíváme na tuzemského výrobce matrací, společnost MABO, Jedná se ryze českou společnost, specializující se již 18 let na zpracování měkčených PUR pěn a na výrobu matrací. Za tu dobu získala již řadu zkušenosti a především spokojených zákazníků. Díky investicím do výroby a technologií je firma v podstatě soběstačná a tak vývoj včetně výroby probíhá v jedné továrně.

MABO vyrábí a nabízí na svém eshopu na www.matrace-mabo.cz matrace z visco pěny, antibakteriální matrace, pružinové, latexové, stále více oblíbené mattrace z tzv. BIO studené pěny a samozřejmě také klasické polyuretanové.

Antibakteriální matrace

Specifikem antibakteriálních matrací je výplň – speciální pěna z polyuretanu, do které se přidává přípravek Santized, který byl vyvinut ve Švýcarsku. taková matrace je odolná proti běžným bakteriím a roztočům, které se postupně času do běžných matrací dostávají z okolí.

Matrace z Visco pěny

Visco pěna je někdy známá také jako „líná pěna“. Její výhodou je, že je schopna rozložit tlak, které tělo v průběhu noci svou vahou vytváří, rozložit na větší plochu. Ráno jste tak více odpočati a méně rozlámaní.

Pružinové matrace

Matrace z pružin znaly už naše babičky a známe je nejen z matrací, ale i gaučů či pohovek. Vyrábějí se již opravdu dlouhou řadu let. Jsou díky své konstrukci velmi prodyšné a pokud jsou ještě navíc jednotlivé pružiny uchyceny v samostatných polštářcích, tak i velice odolné.

Matrace latexové

Latexové matrace, jak již název napovídá, mají jádro z latexu, ten se při výrobě vstříkává přímo do formy. Můžete získat podle typu použitého materiálu jak velmi měkkou matraci, tak pro těžší postavy i tvrdou a tuhou matraci.

Matrace se studenou BIO pěnou

Velmi oblíbené matrace, vynikající zvýšenou prodyšností a pružností. Rychle odvádí vlhkost a tělo z těla, které se v průběhu noci přirozeně uvolňuje. Elasticita také skvěle napomáhá matraci kopírovat křivky spícího těla.

Molitanové matrace

Molitanové nebo také polyuretanové matrace jsou vyrobeny z běžné pěny a patří mezi standardní matrace, se kterými se potkáme v řadě domácností. Jedná se o levnější matrace pro široké využití.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.