9 tipů, jak vybrat spodní prádlo pro muže

Dostat muže do obchodu a koupit mu oblečení nebo spodní prádlo se může občas zdát jako nadlidský výkon. Zkuste svému protějšku vybrat prádlo z pohodlí domova a nenuťte jej nikam chodit. Řiďte se jednoduchými tipy a radami, a věřte, že svému partnerovi uděláte radost kvalitním a skvěle padnoucím spodním prádlem.

1) První trenýrky s gumovým pasem vznikly někdy na začátku 20. století. První české trenýrky s gumou v pase přišly na trh až kolem roku 1996. V té době muži nosili převážně slipy, většinou klasické bílé. Najednou muži zjistili, jak mohou být trenýrky pohodlné, a následovalo nadšení a obliba tohoto typu mužského spodního prádla.

2) Říká se, že módní průmysl jde mílovými kroky dopředu a také spodního prádlo zažilo proměny a inovace. Pánské bavlněné trenýrky však zůstávají stálé oblíbeným druhem spodního prádla. Vybrat svému partnerovi můžete z široké škály barev a oblíbených geometrických vzorů. Skvělým dárkem mohou být také obrázkové trenýrky, které pobaví.

3) Vždy dbejte na pohodlí. Muži chtějí vypadat samozřejmě taky dobře a líbit se, ale pohodlí vždy zvítězí. Pánské bavlněné trenýrky vedou nejen v kategorii spodního prádla, ale u mnohých jsou na předních příčkách mezi pyžamy. Jsou komfortním a příjemným spodním prádlem, při jehož nošení muže nikde nic netáhne a neškrtí.

4) Co se týče střihu pánského spodního prádla, tak například trenýrky mají volné nohavice, tak aby muži zajistily co nejvíce pohodlí. Na některých trenýrkách si můžete všimnout také menších rozparků na nohavicích, které umožňují větší rozsah pohybu. V pase je guma, aby bylo toto spodní prádlo pružné, a vybrat si můžete z velkého množství designů i materiálů.

5) Mezi nejoblíbenější materiál pro výrobu spodního prádla patří rozhodně bavlna. Pánské bavlněné trenýrky jsou příjemné pro každodenní nošení, hodí se jak v zimě, tak v létě. I v trenýrkách může být muž velmi přitažlivý a sexy, stačí, kdy vyberete spodní prádlo přesně na míru. Prádlo by nemělo nikde táhnout, škrtit, ale nemělo by být ani příliš volné. Váš protějšek by se měl ve spodním prádle cítit komfortně a svěže.

6) Při koupi pánských trenýrek kupte takové množství, abyste jednou za čas svému partnerovi obměnily šatník. Vyhoďte staré, děravé spodní prádlo a pořiďte nové. Investice do spodního prádla se vám vrátí a získaný komfort a kvalitní spodní prádlo si opravdu zasloužíte.

7) Trenýrky jsou pro muže často oblíbeným pyžamem nebo domácím oblečením. Jsou tak pohodlné, že přímo svádějí k lenošení. V pohodlných trenýrkách se dá opravdu spát, a mnohdy i ženy svému protějšku trenýrky berou a využívají je k pohodlnému spánku.

8) Tento druh spodního prádla se hodí i na sport. Bavlna saje pot a trenýrky tak absorbují vlhkost. Pro někoho může být sport v trenýrkách nepohodlný, v tom případě je na místě vyzkoušet jiné druhy pánského spodního prádla, například boxerky nebo slipy.

9) Při výběru padnoucího spodního prádla můžete použít velikostní tabulky a spodní prádlo tak koupit z pohodlí vašeho domova. Správná velikost je jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru prádla. Pokud si nejste jistí, tak můžete změřit i stávající prádlo, které má váš protějšek doma, a podle něj koupit odpovídající velikost.