Zveros.cz

Sháníte krmivo pro svého domácího mazlíčka? Zvedat se kvůli tomu a jít do kamenného zverimexu už není nutné. Můžete koupit balení krmiva při běžném nákupu v supermarketu, protože nějaké to krmivo pro psa nebo kočku mají všude. Pokud chcete kvalitu, objednejte si raději ze specializovaného zavedeného e-shopu. Některé z nich stíhají doručit ještě dnes.

Mezi známé e-shopy nabízející výhradně kvalitní krmivo pro vaše psy a kočky patří Zveros.cz. Jedná se zrovna o ten případ, kdy vám jsou schopni dopravit balík do 24h, takže váš mazlíček určitě neumře hlady. Po Brně to kurýrem stíhají ještě dnes a zdarma, ať už si objednáte za jakoukoliv hodnotu.

Jen kvalitní značky

Zveros.cz je unikátní především nabízenými produkty. Málokterý obchod prodává výhradně tak kvalitní značky, které najdete v jejich sortimentu. Příkladem za všechny jsou granule Brit Care. Tato česká firma (výrobní závody přímo v ČR) vyváží do 52 zemí světa a roční objem výroby dosahuje 58 000 t. Na drůbežím, jehněčím a lososovém mase od nich si pochutnávají kočky i psi a v obchodě Zveros je to jedna z nejoblíbenějších značek. Brit vyrábí rovněž pod značkami Carnilove a Lets Bite.

Dál se v žebříčku TOP 5 drží kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen N&D Adult Boar & Apple, kočičí granule Annamaet Fline Chicken & Fish, luxusní lososové krmivo pro psy AATU Salmon Dog a psí granule Orijen Adult Dog.

Krmiva pro všechny

Na webu Zveros.cz dobře nakoupí každý hrdý majitel pejska nebo kočky. Kategorie krmiv mají přehledně rozdělené na psy a kočky a dále podle věku. Správný majitel totiž ví, že štěňata/koťata potřebují trochu jinou skladbu potravy než dospělá zvířátka či senioři, kteří vykonávají méně pohybu. Ve speciální kategorii jsou pak odměny a pochoutky a podestýlky pro kočky.

Po nákupu na Zveros.cz budete spokojeni vy i váš mazlíček. A pokud si nevíte rady, co by mu udělalo dobře, využijte produktů doporučených na hlavní stránce, nebo se neváhejte obrátit e-mailem nebo telefonicky přímo na zaměstnance e-shopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvířata a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.