SeznamObchodu.cz

nezávislé recenze a hodnocení českých eshopů, slevové akce, kódy a kupóny

ShopForPets.cz

ShopForPets.cz   Obchod pro domácí mazlíčky a jejich chovatele.

Váš čtyřnohý mazlíček si zaslouží kvalitní přírodní krmivo. Nejen že lépe chutná, ale dokonce dokáže o pár let prodloužit život. I to je důvod, proč mnoho hrdých majitelů koček, psů a jiných domácích zvířátek nakupuje granule ve specializovaných obchodech.

Jedním ze specializovaných e-shopů, které nabízí krmiva a chovatelské potřeby pro všechny čtyřnohé mazlíčky, je www.ShopForPets.cz. Snaží se zaplnit díry na trhu, poskytovat něco jiného než většina a přistupovat individuálně ke svým zákazníkům.

Vybavení pro čtyřnohé mazlíčky

Sortiment je přehledně rozdělený na psy, kočky a hlodavce. Jak jsme již zmínili, v jednotlivých kategoriích se nenachází jen krmiva, ale také hračky, klece, kolotoče, pelíšky, vitamíny, podestýlky, vodítka, náhubky, antiparazitika a další potřeby každého správného milujícího majitele.

E-shop vám nabízí opravdu jen ty nejlepší granule pro psy a kočky. V nabídce mají jen to, co by svým čtyřnohým členům rodiny také pořídili. Často se ohledně kvality zboží radí s odborníky. Ze známých vyhlášených značek prodávaných v internetovém obchodě ShopForPets jmenujme Orijen, Taste of the Wild, Brit, Acana, Essential, Red Dingo a mnohé další.

Špičková péče o zákazníky

Nenachází se v nabídce e-shopu něco, co hledáte? Stačí jim poslat e-mail nebo zavolat a problém s vámi vyřeší. Každého zákazníka berou individuálně, mají připravené různé věrnostní slevy, výhodná balení, akční zboží, dárek k objednávce a dopravu zdarma.

Tip: Speciální podmínky jsou připravené pro majitele chovatelských stanic, kteří se mohou stát členy chovatelského Breeders clubu a nakupovat za zvýhodněné ceny.

Nejžádanější zboží mají trvale skladem, většinu ostatních položek jsou schopni dodat do tří dnů od objednávky. Ceny jsou vyváženy, aby se rovnaly kvalitě. Nemusíte hledat desítky jiných nabídek a srovnávat, co je nejlepší. Tady dostanete kvalitu za odpovídající cenu.

E-shop ShopForPets má také certifikát Heureky Ověřeno zákazníky. V celkovém hodnocení získal pět hvězdiček a 100 % lidí by ho doporučilo svým známým.

Sdílet článek

A co vy? Jaký máte názory vy na eshop ShopForPets.cz? Máte zkušenosti s nákupem na ShopForPets.cz? Napište nám svůj komentář, svou recenzi...  1. Ina
    28.1.2016 7.30

    Nakupuji v tomto obchodě pravidelně a vždy jsem byla s nákupem velmi spokojená. Všem můžu jen doporučit.

Comments are closed.