Zlato jako dárek? Pro pány ideálně v podobě investice

Obecně platí, že ženy milují květiny a šperky. Divili byste se ale, jakou radost dokáže  zlato udělat také mužům. Zvláště pak, pokud hovoříme o výhodném investičním zlatě. To koupíte z pohodlí domova bezpečnou formou a muži uděláte zaručeně radost. Rozhodnete-li se pro zlatou minci v jedinečném designu, určitě touto cestou významně podpoříte dobré vztahy a dokážete, jak vám na obdarovaném záleží. Nemyslete si ale, že by zlaté mince a slitky byly vhodné pouze pro drsné pohlaví, nad jeho koupí se zamyslete v případě klíčových zaměstnanců na firmě, životních událostí, výročí a dalších oslav, které stojí za to!

Univerzální dárek v originální formě

Nepředstavujte si zlaté cihly, jež sotva unesete. Například zlaté slitky koupíte již v rozmění tisíc pět set korun až tři tisíce korun. Kromě  zlata pak můžete investovat do stříbra v mnoha podobách. Velké oblibě se těší mince jako dárky pro muže a skvěle se hodí i na svátek, neboť dnes koupíte varianty se jmény. Cena zlata je víceméně stabilní, naopak roste a je tedy ideální třeba jako pozornost za titul či poděkování k výročí svatby. Jedná se o stabilní dary, které jsou nejen jedinečnou vzpomínkou, ale zároveň jistou investicí.

Luxusní dárek velké hodnoty

Pražská mincovna nabízí celou řadu vkusně řešených mincí po různé životní i rodinné události. Zapomeňte na jednorázové dárky, jež brzy omrzí, v tom horším případě skončí po čase v koši, nakupujte dárky chytře. Každá mince či slitek disponuje detailním popisem, hodnotou i zpracováním. Na internetu najdete všechny potřebné informace a budete se tak snadněji rozhodovat. Mince, jež na sobě mají vyražená jména, se hodí skvěle k narozeninám, svátku i pro dítě do kolébky. Kromě mincí se jmény, jichž najdete v nabídce aktuálně okolo pět seti nejpoužívanějších v České a Slovenské republice, se nabízí též znamení zvěrokruhu v originálním podání.