Vycestujte na levný prodloužený víkend nebo dovolenou

Rádi cestujete a letos jste zatím nestihli vyjet na dovolenou či prodloužený víkend? Není pro vás prioritou to stihnout ještě během prázdnin, ale v každém případě si chcete dopřát pár dnů odpočinku? Co si budeme povídat, taková dovolená nebo výlet na pár dnů něco stojí a na cestování obecně je potřeba vyhradit nějaké ty finance, často ne malé. Díky slevovém portálu newgo.cz však můžete cestovat levně a poznávat nová místa za pár korun.

Mnozí z vás stále nevyužívají zvýhodněných nabídek na slevovém portálu, protože o něm buď neví, anebo nemají k nakupování takových pobytů důvěru. Jenže obavy jsou zcela zbytečné a vy tak můžete nakoupit zájezd, pobyt či výlet s výraznou slevou, oproti cenám standardním. Chce to jen sledovat aktuální nabídky na newgo.cz a využít slevy pobytů. Levnou dovolenou si můžete užít kdekoli v ČR, ale vybírat můžete i z pobytů do SR, Itálie, Francie, Chorvatska a dalších evropských zemí. Cestovat můžete tam, kam se vám zlíbí. Pobyty mohou mít různou formu – poznávací, relaxační, sportovní a jinou. Kupříkladu víkendové pobyty mají často podobu, která spojuje relax i aktivní odpočinek. Dopřát si můžete wellness procedury i vyrazit na kole do přírody.

Slevy na pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie i pohlaví. Ať už jste mladí, staří, muži i ženy, není pochyb o tom, že si nějaký zájezd vyberete. Obvykle se jedná o pobyty pro dva. Nechybí ale ani slevy pro jednotlivce či rodiny s dětmi. Vždy se jedná o nabídky, které jsou cenově výhodné, a proto se vyplatí přes slevový portál nakoupit.

Na hlavní straně webu newgo.cz naleznete několik vybraných zvýhodněných pobytů. Ihned však můžete vyfiltrovat nabídku podle druhu zaměření. Zde je potřeba kliknout na kategorii a vybrat tu, která je vám nejvíce blízká. K dispozici jsou pobyty orientované na turistiku, wellness, termály a lázně, zájezdy, výlety, vinařské pobyty, pobyty u vody, města či zážitkové a adrenalinové pobyty. Vybrat lze i přímo lokalitu, kterou byste chtěli navštívit. V detailu každé nabídky máte uvedeno, co je v zahrnuto v ceně, nechybí fotografie a popis ubytovacího zařízení, tipy na výlety po okolí i kontaktní údaje, které potřebujete vědět, abyste mohli provést rezervaci.

Vše, co potřebujete vědět k nákupu a rezervaci levné dovolené naleznete na NewGo.cz. Mrkněte na aktuální nabídky a vybírejte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Slevy a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.