Vapes elektronické cigarety: Objevte pestrý svět chutí

A nejen jich, samotné vapes mají i rozličné barvy právě dle svých příchutí. Pokud ještě stále kouříte klasiku, zvažte, jestli pro vás nebudou lepší vapes. Ideální alternativa klasického tabáku.

elfbar-banana-ice-ivape-cz

Elektronická cigareta Elfbars vás bude bavit

Obliba elektronických cigaret stále stoupá, což není divu. Jde o zdravější formu kouření, navíc tyto vapes nabízí více příchutí. Díky tomu nesmrdí, naopak provoní prostor a můžete je užívat prakticky kdekoli. Jsou většinou tolerované v kancelářích, restauracích, autobusech a dalších prostorách. Třeba elektronická cigareta Elfbars. Jde o jednu z nejpopulárnějších značek. Jednorázová podoba vapování se nijak nenabíjí, neplní, nemusíte nic měnit. Odpadá vám tak starost shánět zapalovač či nabíječku. E-cigareta je plněna liquidem chutě, kterou si vyberete. Pro aktivaci stačí jen poprvé potáhnout, nic se nespíná a nevypíná. Tuto cigaretu si klidně vezmete do kapsy, jelikož je skladná, a použijete, kdykoli budete chtít. Konkrétně Elfbars vydrží až 600 potahů, což odpovídá asi dvěma krabičkám klasických cigaret. Až cigaretu spotřebujete, zkusíte další příchuť, jakou může být mentol, mango, banán, jahoda, jablko, kola, či mixy příchutí v podobě melounu a kokosu, jahody a kiwi atd.

Proč zkusit elektronické cigarety Lio Nano?

Svět e-cigaret je pestrý, každá značka má své specifické kombinace, lze najít i nuance v případě jednodruhových chutí. Pokud vyčerpáte seznam ElfBars, pak zkuste elektronické cigarety Lio Nano. Tady máte kromě klasického ovoce třeba specialitky jako jahodové daquiri, makronky, broskvová soda a další. Tyto elektronické cigarety pak obsahují 2 ml prémiového e-liquidu s nikotinovou solí, jež poskytuje rychlý pocit nasycení nikotinem, jde ovšem o příznivější variantu. Nikotinová sůl navíc nedráždí krk, takže ji ocení ti s citlivějším hrdlem, kteří mají někdy potíže s e-cigaretami. Díky kapacitě baterie 500mAh si můžete rovněž potáhnout až 600×. Mrkněte na stránky I-vape.cz, kde je pestrý výběr těchto e-cigaret.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.