Máme pro vás modely, které skutečně ubírají kila

Máte nějaké to kilo navíc? No a? I vy jste přitažlivá! Podpořte svou krásu správně zvoleným outfitem. Poradíme vám jak na něj.

šaty

Jak jste si možná všimli, na světových módních molech si to už dávno nepromenádují jen modelky vyhublé na kost, které máte tendenci vzít za ruku a odtáhnout do nejbližší restaurace, kde by se mohly najíst. Objevují se na nich i ženy plnějších tvarů. A dokonce se stávají tvářemi věhlasných značek. A to je dobře. Ukázalo se totiž, že vychrtliny nebyly moc dobrým vzorem pro dospívající dívky, jež často končily v ordinacích psychiatrů s diagnózou anorexie. A ta může být i fatální. A především i baculky mohou vypadat neodolatelně. A my víme jak na to.

Zavinovací modely a košilové střihy

Siluetu vytváří především střih oděvu. Proto se například letní šaty pro plnoštíhlé místo v pase zavazují pod ňadry. Sázkou na jistotu jsou především košilové střihy a zavinovací modely. Vyhýbat se baculky ale paradoxně nemusí ani šatům úzkým. Tedy ne přímo upnutým minišatům, ale trochu volnějším modelům, ideálně z nějakého silnějšího materiálu, který dokáže leccos skrýt. Specifické pak jsou plesové šaty pro plnoštíhlé. Veškeré nedostatky skryjí například modely skládající se ze spodničky a vrchního pláště.

Sukně do A a kalhoty s vysokým pasem

Střih hraje hlavní roli i u sukní. Zadek a stehna nejlépe schovají modely tmavších odstínů ve tvaru písmene A, tedy takové, které se od pasu dolů rozšiřují. A k nim si klidně můžete vzít nějaký upnutější top. Doporučujeme véčkový, který baculkám sluší mnohem více než ten kulatý. Obzvláště pokud si k nim vezmou sáčko z nějakého kvalitního materiálu. Dále by v šatníku baculek neměly chybět kalhoty s vysokým pasem, tedy takové, které se zapínají až nad pupíkem. Tajemstvím tohoto střihu je v jeho schopnost úžasně opticky prodloužit nohy, a tím celkově siluetu zeštíhlit.

Jak vidíte, možností existuje spousta. Zkuste si při příštím nakupování na tyto střihy zaměřit. Do kabinky si vezměte více kousků a vyberte ten, který vám nejvíce padne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Móda a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.