Udělejte maximum pro kvalitní spánek

Budíte se v noci kvůli bolestem zad, hlavy a krční páteře? Bolí vás celé tělo při každém pohybu na lůžku? Nezoufejte! I vy můžete mít nerušený spánek, který je základem zdravého životního stylu a spokojeného života. Investujte do nové matrace, kvalitního roštu a sladký spánek se vám zaručeně vrátí!

Matrace pro nejmenší

Již od útlého věku dopřejte dětem kvalitní zázemí pro spaní, aby nedocházelo k pokřivení páteře. Dětské matrace jsou levnější, rozměrově sedí do postýlek, kolébek i menších lůžek. Ani senioři by neměli slevovat ze svých nároků. Speciální matrace pro seniory koupíte v mnoha rozměrech a provedeních. Kvalitní matrace jsou navíc opatřeny snímatelným a pratelným potahem, díky čemuž je zajištěno stále čisté a antibakteriální prostředí pro spánek. Starší ročníky by měly volit vyšší postele pro pohodlné vstávání i uléhání, kam pasují i vyšší modely.

Nákup nové postele často automaticky zahrnuje rošty, které ovšem nemusí vyhovovat vašemu typu matrace či splňovat hmotnostní normu. Postel by měla být vždy stabilní, pevná, odolná, a proto byste se měli informovat o nosnosti i použitých materiálech. Vybrat matraci může být také opravdové umění. Díky výhodným akcím na matrace 1+1 zdarma najdou ale ideální variantu studenti, partneři i osoby se zdravotními potížemi.

Široký výběr materiálů pro náročné

Výrobci reagují na požadavky zákazníků, a protože chtějí všem dopřát luxus v podobě poklidného usínání, neustále rozšiřují nabídku matrací a též použité materiály. Dnes již není výjimkou koupit latexové matrace, kombinace líné pěny, přírodní, ručně šité matrace anebo varianty v bio kvalitě. Pružinové matrace už dávno neplatí za vrzavé ležení, dokonce jejich vylepšený design i provedení láká mnoho zákazníků. Na popularitě neztrácí ani sendvičové matrace skládané z několika vrstev tak, aby došlo k maximálnímu rozložení tlaku po celé délce těla a nebyla zatěžována žádná část těla více či méně. Každá strana matrace poskytuje jinou tuhost a vy si tak můžete podle nálady či potřeby vybrat, zda budete usínat na měkčí či tvrdší podložce.