S dílenským vozíkem přijíždí pořádek a systém

Není nic horšího, než když musíte stále něco hledat. Jednou je to šroubovák, podruhé důležitá součástka, hledáním různých věcí ztrácíme hodiny svého času. Pokud i vy máte ve své dílně chaos, obraťte pozornost na vhodný dílenský nábytek, především vozíky na nářadí. Nejen, že rázem vyřeší pořádek ve vaší dílně, zároveň zlepší i efektivitu vaší práce.

Nářadí na jednom místě je připravené k okamžitému použití

Každý muž je rád, že má své nářadí přehledně na jednom místě a vždy po ruce. To ale není jedinou výhodou dílenského vozíku, jistě oceníte i možnost přejíždět s nářadím na místa, kde právě potřebujete pracovat, a nemuset přenášet opravovanou věc do dílny nebo do garáže. Snadnou manipulaci zajistí ergonomické madlo a pevná kolečka, jimiž jsou dílenské vozíky vybaveny.

Vyberte si dílenský vozík podle vašich potřeb

Možná vám bude stačit jen docela malý vozík s policí či zásuvkou. Nebo oceníte možnost kombinace zásuvek s policemi či uzavíratelnou skříňkou a využití vozíku jako pracovní plochy. Materiál i povrchová úprava bývá odolná proti poškrábání a nárazům, nejčastěji se proto vyrábí plechové a kovové.

Nabídka vozíků do dílny je široká, ať už jde o velikost, nosnost či provedení, je jen na vás, jaký si nakonec vyberete. Ve všech případech ale můžete počítat s dostatečně prostornými policemi, zásuvkami opatřenými kvalitním pojezdovým i výsuvným mechanismem a pojistkou proti samovolnému vysunutí. Bezpečnou manipulaci a používání vozíků doplňuje praktická otočná brzda na kolečkách.

Dílenské vozíky od POLAK.cz

Pokud hledáte skutečně kvalitní funkční dílenský vozík či jiný nábytek do dílny, obraťte se na českého výrobce s dlouholetou zkušeností. Profesionalita zpracování, ergonomické požadavky, vysoká variabilita, bezpečnost a jednoduché ovládání zajistí jeho komfortní užívání v jakémkoliv provozu, montážní dílně, laboratoři, zkušebně, opravně, ve školní či domácí dílně.