PytelGranuli.cz

Pokud máte doma kočku, jistě vám dělá spoustu radosti. Aby však co nejvíce prospívala, je dobré jí zajistit pokud možno co nejvhodnější krmivo. V nabízených krmivech jsou kolikrát značné rozdíly. Určitě tak není jedno, jestli koupíte to nejobyčejnější krmivo ze supermarketu, nebo se poohlédnete po kvalitě ze specializovaného obchodu. Navíc ani nemusíte do kamenné prodejny. Stačí sednout k internetu a zavítat do e-shopu na adrese www.pytelgranuli.cz.

Správné krmivo pro kočky by mělo obsahovat vyvážený poměr živin, který kočka každý den potřebuje. Je to jednoduše optimální soubor vitamínů, minerálů, ale i bílkovin, sacharidů, tuků a dalších složek. Samozřejmě, že každá kočka je jiná. Nejlepší je tedy krmivo vyzkoušet. Pokud by jí náhodou z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, například kvůli alergii, sáhnete potom po jiném krmivu.

Granule pro koťata, dospělé i staré kočky

V nabídce je dnes opravdu spousta krmiv pro kočky. Je tak zajištěno, že si vybere každý chovatel, respektive bude zvolena správná varianta krmiva pro každou kočku. Zohlednit je zapotřebí mimo jiné věk kočky. Jiné granule budou potřebovat koťata, jiné potom dospělé kočky a zcela rozdílné složení granulí bude vhodné pro starší kočky. Samostatnou kapitolou je potom výživa březích a kojících koček – ty potřebují mnohem více živin, protože nekrmí jen sebe, ale i své potomky.

Stále častěji se stane, že je nějaká kočka citlivá na tu či onu složku stravy. Zkrátka jí nedělá dobře. I tato situace nepředstavuje naprosto žádný problém. Kočky, které jsou citlivé na zažívání, případně nesnesou všechny složky potravy, nemusí hladovět. Není nic jednoduššího, než vybrat nějaké dietnější krmivo. Je-li vaše kočka příliš obézní, tak také nebude dobré ji překrmovat.

V e-shopu nenaleznete pouze krmivo pro kočky, ale jak již bylo zmíněno také granule pro koťata, nechybí ani konzervy pro kočky. A máte doma i jiná zvířata? Tak zřejmě i pro ně zde něco pořídíte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvířata a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.