Pryč s kunou!

S nevítaným hostem se setkávají majitelé chalup, menších chatek, rodinných domů, garáží i zemědělských usedlostí. Nechtěná návštěva se ale nemusí vyhnout ani vám, stačí, když vlastníte automobil, kde se dokáže host ukrýt, odpočívat nebo schroustat nějaké hadičky. Řeč je samozřejmě o kunách, jejichž návštěva může potkat také vás. Jedno je ovšem jisté, jakmile vás chlupaté zvířátko menšího vzrůstu navštíví, začne zdlouhavý boj o vlastní půdu. Kuny mají totiž rády zejména těžko dostupná místa či podkrovní prostory, kde na ně zkrátka nemůžete. Hledáte způsob, jak se rychle, chytře a natrvalo zbavit kuny? Máme řešení!

Kuny trápí české domácnosti

Jedním z důvodů, proč právě k vám toto zvířátko zavítalo, může být nutnost starat se o mladé. Samice v teple a suchu pečuje o své potomky a s největší pravděpodobností následně vaši půdu či kůlnu opustí. Nicméně na to není dobré se spoléhat. Pokud tedy řešíte, jak se zbavit kun, otestujte přípravky založené na přírodní bázi. Zvířeti neublíží, váš domov nijak nepoškodí a výsledky jsou skvělé. Existuje totiž řada přípravků, která pracuje se speciální směsicí vonných esencí a pachů, jež jsou pro kunu velmi nepříjemné. Přípravek ve spreji stačí nastříkat na suchý, savý hadřík a umístit tam, kde kuna pobývá. Nepříjemný pach kunu vyžene z půdy, garáže, sklepních prostor.

Zvláštní kapitolu samu o sobě tvoří auto – kuna, protože návštěva lesní zvěře v blízkosti motoru vašeho auta může znamenat nenávratné poškození důležitých částí vozidla. Přípravek není vhodné aplikovat přímo na motor a jiné díly vozu. V závislosti na počasí vydrží jedinečné složení pachů okolo čtyř týdnů.

Připravte se na kunu po celý rok

Kuna k vám může zavítat prakticky kdykoliv během roku. Teplá a suchá místa vyhledává před příchodem zimy, aby měla kde přečkat, odchovat mláďata nebo se jednoduše ukrýt před predátorem. Díky několikatýdennímu účinku přípravku máte jistotu, že vám kuna nevleze do podkroví ani garáže v momentě, kdy je vaše nemovitost neobydlena.