Profesionální řemeslníci potřebují profi dodavatele

Dobrý řemeslník musí umět. Avšak nemusí to stačit. Kvalitně odvedená práce je závislá i od toho, s jakým nářadím a materiálem pracuje. Skvělé vybavení pro dřevozpracující průmysl a truhláře, ale též další nářadí, spojovací materiál a různé potřeby pro kovovýrobu dodává e-shop Simek.eu.

construction-4149382_640

Zbavte se starostí s nespolehlivými dodavateli, s nedostatkovým zbožím i s nákupy u zbytečně velkého množství dodavatelů. Simek.eu je multisortimentní e-shop pro řemeslníky a průmyslové firmy, který se může pochlubit tím, že je na trhu již 30 let a má skvělé reference. Dodává vybavení pro dřevozpracující průmysl a truhláře. Jedná se zejména o dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje, elektrické i ruční nářadí, nábytkové kování, nástroje, měřidla, laky, lepidla a tmely. Nechybí ani vybavení pro lakovny či stoje pro zpracování palivového dřeva. V sortimentu najdete i stavební a zahradní techniku, též vzduchotechniku.

Skvělý e-shop i moderní prodejní centrum v Klatovech

Proficentrum Šimek je nejlépe hodnoceným e-shopem v oboru. Avšak kromě e-shopu máte možnost nakupovat i v moderním prodejním centru společnosti na ploše 1500 m2. To se nachází v Klatovech. Záleží jen na vás, jestli jste z okolí a dáte přednost osobnímu nákupu, nebo využijete možnost nákupu přes e-shop. Profesionalita je samozřejmostí u obou forem prodeje. Stejně snadno nakoupíte spojovací materiál i například pracovní kozy. Obojí lze koupit osobně i v e-shopu.

Nadstandardní služby jsou samozřejmost

Přímo do terénu vyráží i kvalifikovaní obchodní zástupci Simek.eu, kteří jsou schopni blíže a osobně seznámit se sortimentem firmy, poskytnout poradenství, ale i domluvit financování na splátky. Bohatý sortiment firmy zahrnuje celou řadu značek, například: Maggi technology, Dribex, Hettich, OSMO, AL-KO, Pilana, Rojek, Japa, Makita, Kdr, Wolfcraft a mnoho dalších. Díky šířce svého sortimentu a služeb není Simek.eu pouhým prodejcem, ale partnerem pro řemeslníky i firmy v oblasti dřevovýroby, či v dalších segmentech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.