Přibližte domov přírodě

Bydlení v rodinném domě a stejně tak chvíle strávené na chatě mohou být o to krásnější, budou-li vám připomínat okolní krajinu a přírodní prvky. A nemusíte rovnou stavět srub nebo obkládat stěny cihlami. Přírodního vzhledu lze dosáhnout mnohem snadněji. Zoufat si nemusí ani majitelé bytů. Originální a nadčasový design lze skvěle uplatit také ve vnitřních prostorách.

Když se řekne kámen…

… mnoho z nás si představí lom plný valounů či malé a barevné oblázky na pláži. Ať už dáváte přednost decentním barvám nebo sázíte na přirozenou kombinaci odstínů, uchvátí vás keramika Keope, s níž získává pokládka dlažby či obkladu na stěnu zcela nový, unikátní rozměr. Značka pracuje s nejnovějšími řadami a motivy. Originální kolekce vyniknou na stěně v obývacím pokoji, jako podlahová krytina v koupelně, popřípadě dodají šmrnc ploše okolo bazénu.

Obkladový kámen se skvěle hodí na místa v bytě či domě, kde vynikne drsná struktura i celkový vzhled. Proto se používá především okolo krbů, schodiště, popřípadě na větších plochách. Dáváte-li přednost dekoracím do exteriéru, soustřeďte se na obkladové pásky na fasádu. Ty se vyznačují odolností vůči povětrnostním podmínkám, barevnou stálostí i precizním zpracováním. Dokáží ozdobit prakticky každé místo, ať už jej aplikujete na fasádu domu, eventuálně okolo zídky a plotu.

Obkladový kámen s historií

Keope keramika si svou pozici drží na trhu již řadu let. Díky nadčasovému vzhledu i odolnému provedení je užitná hodnota nevyčíslitelná. Během chvíle dokáže proměnit místnost v neotřelý pokoj s nádechem luxusu anebo využít vlastnosti keramických materiálů, s nimiž dlouhá léta pracuje, v maximální prospěch zákazníka. V aktuálních kolekcích najdete vkusnou dlažbu s matným povrchem, rektifikovanou, lesklou dlažbu o různých rozměrech i oblíbené a žádané obkladové pásky symbolizující kvalitu a dokonalou souhru materiálu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.