Přesné a kvalitní 3D měřicí přístroje

Existují oblasti průmyslové výroby, kde bez přesného měření se vůbec neobejdete. To je důležité například pro kontrolu rozměrů polotovarů, přičemž závisí na setinách milimetrů. K tomu je nutné mít kvalitní měřicí přístroj. Pokud nevíte, na koho se obrátit, poradíme vám. Zcela jednoznačně na poli průmyslových měřicích přístrojů vede česká firma DEOM, která své pole působnosti zaměřila nejen na Českou republiku, ale také na Slovensko a Polsko.

3D měřicí přístroje v průmyslové praxi

Běžný občan se s těmito přístroji většinou nesetkává, protože jsou určené hlavně pro laboratoře nebo do výroby. 3D optické měřicí přístroje jsou přesná a rychlá zařízení, používaná pro sériové i kusové měření, přičemž ovládací software je pro lepší orientaci v českém jazyce. Přesnost měření je na setiny milimetru.

Co firma DEOM dělá pro své zákazníky?

Společnost DEOM nabízí komplexní služby. Vychází přitom z potřeb svých zákazníků, jež podrobně zná. Tudíž ví, co její zákazníci požadují. Proto se zabývá hlavně poradenstvím při výběru měřicích zařízení. Současně nabízí jejich prodej koncovému zákazníkovi, zajistí dopravu, instalaci i kalibraci a odborně zaškolí obsluhu těchto přístrojů tak, aby byl jejich chod bezproblémový. Pochopitelně s tímto vším také souvisí záruční a pozáruční servis, jehož prostřednictvím udržuje firma 3D skenery v bezvadném stavu po celou dobu jejich používání.

Objednejte si ukázkové měření přímo ve vaší firmě

Ne každá firma chce nový 3D skener hned kupovat. DEOM tedy nabízí i jeho pronájem případnému zájemci. Aby si zákazník udělal opravdu dobrou představu, jak 3D měřicí přístroje vlastně fungují, je možné zhlédnout je v předváděcím středisku firmy DEOM. Výběr vhodného zařízení ve velké míře záleží na tom, jak podrobně se s ním zákazník seznámí na vlastní oči. Z toho plyne, že nejlepší prezentace výrobků firmy DEOM je přímo u zákazníka, kde kontroluje přesnost dílů jím vyrobených. O ukázkové měření přímo v jednotlivých firmách je z tohoto důvodu poměrně velký zájem.