Pestrá narozeninová oslava

Narozeniny by nikdy neměly být smutné, proto se mnozí dobře postarají, aby se oslavenec a hosté skvěle bavili. A co zaručeně přispěje k lepší atmosféře? Nepřeberné množství barev, protože ty hned mnohým pozvednou náladu. Proto si vyberte z nabídky nejrůznější dekorace a balónky.

Stylová party s jednorožci

Pozvánka na oslavu většinou vše odstartuje. Pošlete jich hned několik, ale tím se zavážete uspořádat akci, na jakou se bude dobře vzpomínat. Děti mají spoustu zájmů a s oblibou si pořizují vše, co obsahuje jejich oblíbené hrdiny a postavičky. Určitě mnohé potěší velice populární dekorace na party a oslavy s jednorožci. Tato magická stvoření seženete na svíčkách, girlandách i na talířích či kelímcích, ze kterých budou kluci a holčičky nadšeně pít a jíst samé dobroty. A co takhle módní doplňky? Čelenka s jednorožcem pro holčičky, plášť a klobouček, tak to už je oblečení, které jistě zapadne. A do sáčku ozdobeného duhovými srdíčky a hvězdičkami můžete dát nějaké drobnosti na památku pro malé návštěvníky.

Balónková mánie v každém věku

Bude se oslavování točit kolem dětí, nebo dospělých? Ať už půjde o jakýkoliv věk, nikdy nezklamete desítkami až stovkami balónků. Venku jimi můžete ozdobit vstupní branku, aby k vám lépe trefili pozvaní lidé. Můžete je přivázat k židlím, na stromy, připevnit na různé typy nábytku v interiéru i exteriéru. Čím jich bude víc, tím líp. Pochopitelně vám s nafukováním pomůže helium na balónky, které seženete v jednorázových tlakových lahvích. Létání balónků takto vydrží až deset dní. Nafouknutí lze provádět také pomocí kompresoru vzduchem, brčkem nebo dutou slámkou. Foliové balónky se zhotovují v mnoha dekorech a stylech. Mnohé potěší nafouknutá písmena a číslice, které symbolizují významné datum, věk apod. Lásku vyjádříte srdcem, které také nechybí jako tvar balónku.