Navždy si zachovejte vzpomínky na okamžiky štěstí

Narození miminka je neopakovatelný okamžik, který si každý rodič chce v paměti zachovat až do konce života. Jedním z krásných a dekorativních způsobů, jak si navždy v uchovat vzpomínky na narození děťátka, je vzpomínkový 3D odlitek, který navždy uchová tyto neopakovatelné momenty pro budoucí generace. Děti časem vyrostou, ale vzpomínky, navždy zachované v 3D odlitku, vám budou tyto krásné chvíle navždy připomínat.

Vzpomínky jsou nejkrásnější dárek

Vzpomínkový odlitek dokáže zachovat přesný tvar odlévaného předmětu do nejmenších detailů, včetně vrásek a otisků prstů. Přestože lidé nejčastěji využívají 3D odlitky jako upomínku na narození miminka, nebo jako připomínku jeho výročí, například otisk ručičky či nožičky v jednom roce, možností využití této převratné metody vytváření věrných odlitků je celá řada. Novomanželé si mohou vyrobit odlitek spojených rukou se snubními prsteny, lze vyrobit i odlitek obličeje, nebo dokonce i otisky tlapek vašich domácích mazlíčků. 3D odlitky jsou skvělým dárkem nejen pro novopečené maminky, ale i například pro prarodiče.

Zhotovení 3D odlitku je snadné

Odlévací sady, které nabízí firma vzpominkovyodlitek.cz využívají k tvorbě 3D odlitků vysoce kvalitní odlévací hmotu, jejíž použití snadno zvládne i začátečník. K výrobě se používá nezávadná pružná hmota, která je využívána i ve zdravotnictví a nezpůsobí žádné podráždění citlivé pleti malého miminka. Hmotu rozmícháte podle návodu a poté do ní vložíte například ručičku či nožičku dítěte. Chvíli počkáte, než hmota ztuhne a můžete ručku snadno vytáhnout. Hmota je pružná, takže to jde velmi lehce. Vzniklou dutinu poté vylijete další hmotou, která vytvoří krásný a detailní odlitek. Hotový 3D odlitek je možné natřít speciální barvou s metalickým efektem, takže bude vypadat například jako odlitý z bronzu, zlata či mosazi. Tento krásný dekorační předmět se jako otisk dávno minulého času, navždy zakletý v pevné hmotě, stane věčnou připomínkou štěstí, které dnes prožíváte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dětské zboží se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.